به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / ویسی:شعار تماشاگران عليه من طبيعي بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویسی:شعار تماشاگران عليه من طبيعي بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
ویسی:شعار تماشاگران عليه من طبيعي بود
سرمربي تيم صباي قم گفت: تيم صبا تا پيش از شروع بازي با نفت تهران به لحاظ روحي و رواني در شرايط خوبي قرار نداشت، اما همين كه توانستيم در دقيقه 90 بازي باخته را به تساوي بكشانيم براي من قابل احترام است.
عبدالله ويسي شامگاه پنج شنبه پس از پايان ديدار تيمهاي صباي قم و نفت تهران گفت:تيم صبا خوب بازي مي‌کند ولي مشکل ما اين است که بازيکنان سخت بازي مي کنند و موقعيتها را از دست مي‌دهند.
سرمربي صبا اضافه كرد: تيم نفت تهران در نيمه دوم بهتر از ما بازي كرد و توانست از ما پيش افتد اما بازيكنان اين تيم موقعيتهاي زيادي داشتند که نتوانستند به گل تبديل كنند.
ويسي درباره عملکرد بازيکنان صبا گفت: من از عملکرد بازيکنانم راضي‌ام چون با تمام وجود بازي کردند و تيم ما در مجموع خوب بازي مي‌کند و موقعيتهاي گلزني زيادي را به دست مي‌آورد ولي در گل زدن مشکل داريم و اگر بازکنان ما دقت بيشتري کنند، نتايج بهتري را کسب خواهيم کرد.
وي در ادامه تصريح کرد: هيأت مديره باشگاه از من براي فصل بعدي مسابقات ليگ برتر، برنامه خواسته‌اند و طبيعي است در صورتي كه آنان نسبت به عملكرد من خوشبين باشند در صبا باقي خواهم ماند.
ويسي درباره شعارهاي طرفداران صبا عليه مربي اين تيم ابراز داشت: اين شعارها امري طبيعي است و در داربي اخير تهران هم ديديم كه تماشاگران عليه علي دايي سرمربي پرسپوليس شعار دادند و امروز نيز تماشاگران صبا كه انتظار پيروزي تيم را داشتند مقداري اعتراض كردند.
ديدار تيمهاي صباي قم و نفت تهران در چارچوب هفته بيست و هشتم مسابقات ليگ برتر و فوتبال باشگاههاي كشور عصر پنج شنبه با نتيجه تساوي دو بر دو در استاديوم يادگار امام قم پايان يافت.
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۲۱:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.