به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / ترابیان:كرش براي حضور در ايران با فرگوسن هم مشورت كرده است

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترابیان:كرش براي حضور در ايران با فرگوسن هم مشورت كرده است

نویسنده پیام
*
اعتبار: 98
سپاس کرده: 4,337
سپاس شده: 5,083 در 2,428 موضوع

امتياز: 52,615.30

ارسال: #1
ترابیان:كرش براي حضور در ايران با فرگوسن هم مشورت كرده است
رييس كميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال گفت: فردا (شنبه - سيزدهم فروردين) به اروپا مي‌روم تا با كرش يا آن مربي ديگر (فاتح تريم) به توافق نهايي برسم اما هيچ پيش‌قراردادي امضا نخواهم كرد.
عباس ترابيان درباره آخرين وضعيت توافق‌ فدراسيون فوتبال با كارلوس كرش صحبت‌هايي را بيان كرد كه مشروح آن در زير مي‌آيد:
* بالاخره كرش چه روزي به تهران مي‌آيد؟
- در راستاي برنامه‌ها و مذاكره‌ها بنده فردا (شنبه - سيزدهم فروردين‌ماه) عازم اروپا خواهم شد تا صحبت‌هاي نهايي را با كارلوس كرش و مربي ديگر داشته باشيم تا در نهايت با يكي از آنها قضيه را تمام كرده و نتيجه را اعلام كنيم. البته هر دو مربي از چنين وضعيتي مطلع هستند و مي‌دانند ممكن است با يكي از آنها به توافق برسيم.
* گفته مي‌شود كه فدراسيون براي كرش ويزاي ايران و حتي بليت پرتغال به مقصد آلمان را براي عزيمت به تهران گرفته بود اما به دليل تاخيري كه مدير برنامه‌هايش براي سفر به آلمان داشته، سفرشان چند روزي به عقب افتاده است؟
- من چنين چيزي نشنيده‌ام. اما آخرين برنامه قطعي سفر بنده به اروپاست تا با آنها مذاكره نهايي را انجام دهم.
* آيا شما براي بالا نرفتن انتظارها و درخواست‌هاي كرش همچنان مربي ديگري را هم جزو كانديدا مي‌دانيد؟
- نه واقعا اين طور نيست. ما هنوز با آن مربي ديگر (فاتح تريم) در ارتباط هستيم و حتي توافق‌ها را به موازات مذاكره با كرش پيش برديم. ما نمي‌خواهيم آن مربي ديگر را ازدست بدهيم.
* مقصد شما آلمان است؟
- مقصدم را اعلام نكردم اما قطعا تركيه نيست.
* پرتغال هم كه نيست؟
- ديگر بيشتر از اين چيزي نگويم بهتر است (باخنده).
* دو مورد اختلاف نظري كه علي كفاشيان (رييس فدراسيون) از آن ياد كرد در موارد حقوقي است؟
- اين اختلاف‌ نظرها واقعا جدي نيست و چيزي نيست كه حل نشود. ما فقط درباره اين مساله با هم صحبت‌ خواهيم كرد تا به طور مشترك راهكاري را براي آن در نظر بگيريم.
* آيا اين اختلاف نظر را با آن مربي ديگر هم داريد؟
- با گزينه ديگر تقريبا مشكل خاصي نداريم چرا كه او خيلي بيشتر از كرش ايران را مي‌شناسد و از اوضاع و احوال آن با خبر است.
* مشكل موجود با كرش به مساله محروميتش پس از جام جهاني 2010 و راي دادگاه CAS (شوراي عالي حكميت ورزش) ارتباطي دارد؟
- خير آن موضوع كه تمام شد. بنده زماني كه به طور جدي توافق‌ها با كرش را دنبال مي‌كردم از دوستاني كه در فيفا دارم درباره اين موضوع پرسيدم كه آنها به من اطمينان خاطر دادند كه هيچ مشكلي از اين بابت وجود ندارد. موضوع به اذيت كردن يك پزشك سياسي در فدراسيون آنجا بود كه با كرش چپ افتاده بود؛ فيفا هم از اين موضوع اطلاع داشت. در نهايت روزي كه قرار بود كرش در جلسه "هرينينگ" (جلسه بيان آخرين توضيحات) شركت كند، الكس فرگوسن (سرمربي منچستريونايتد) هم به آن جلسه رفته بود تا مشكل به طور كامل شود. در نهايت همين هم شد. اين جلسه در زوريخ برگزار شد و بنده هم آنجا بودم كه فرگوسن را همراه كرش ديدم.
* شنيده‌ايد كه كرش براي حضور سه ساله در ايران با فرگوسن هم مشورت كرده است؟
- كرش چيزي در اين‌رابطه به من نگفته است اما قطعا او در اين باره با فرگوسن و دوستان ديگرش مشورت كرده است. پيش از عيد يكي از رسانه‌ها از من خواست يك "دروغ 13" به آنها بگويم كه گفتم كرش كه به ايران بيايد فرگوسن را هم با خودش مي‌آورد. خدا را چه ديديد، شايد با وضع فعلي چنين چيزي به واقعيت هم تبديل شود!
* اگر در اروپا با كرش به توافق برسيد، پيش‌قراردادي را با وي امضا مي‌كنيد؟
- شواهد امر نشان مي‌دهد كه اميد زيادي براي رسيدن به توافق نهايي داشته باشيم. اما بنده به هيچ وجه پيش‌قرارداد احتمالي با كرش را امضا نمي‌كنم. او براي اين كار بايد به تهران بيايد تا قرارداد را كفاشيان امضا كند. بنده تاكيد مي‌كنم كه فقط يك مذاكره‌كننده هستم و حتي تمامي مفاد توافق‌ها با مربيان را با رييس فدراسيون چك كرده و تاييدش را از او مي‌گيرم.
* آيا در دور دوم مذاكره با كرش (پس از آنكه در وهله اول كرش سرمربيگري تيم ايران را نپذيرفت) به درخواست‌هاي فدراسيون چيزي اضافه شده يا از آن كم شده است؟
- توافق‌ها بر پايه همان موارد و بندهاي قبلي است.
* از كرش نخواسته‌ايد كه با توجه به اهميت بازي‌هاي تيم اميد در سال 90 به جهت كسب سهميه المپيك 2012 لندن، حداقل براي يك سال يا چند ماه سرمربي تيم اميد هم باشد؟
- در چيزي كه ما با كرش بستيم البته اسمش را نمي‌شود پيش‌قرارداد گذاشت! تاكيد كرده‌ايم كه شما و تيمت در ايران فقط عهده‌دار مسووليت تيم ملي بزرگسالان ما نيستيد و هم‌زمان مديريت تيم‌هاي اميد و جوانان ايران را هم بايد بر عهده داشته باشيد. حتي بنده قرعه‌ تيم‌هاي اميد و جوانان در بازي‌هاي پيش رو و نيز برنامه شش‌هفته پاياني ليگ برتر را هم برايش فرستاده‌ام. قبل از اين هم برنامه‌ مسابقه‌ها را به طور دائم برايش ارسال كرده بودم. او به درك اينكه شرايط تيم اميد تا چه حد حساس و مهم است كاملا رسيده و به موضوع اشراف دارد. بايد ديد اگر به تهران آمد و جلسه‌هايي را برگزار كرد، خودش روي نيمكت تيم اميد مي‌نشيند يا اين مسووليت را به مربي ديگري مي‌سپارد.
* كرش پس از دور اول مذاكره‌ها مشكلات خانوادگي را علت رد پيشنهاد ايران بيان كرد، آيا اكنون اين مشكل از جانب او حل شده است؟
بله اين مشكل ظاهرا حل شده است.
جمعه ۱۲ فرو ۱۳۹۰ ۲۱:۵۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.