به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / اخبار فوتبال اروپا v / كرايف: مطمئنم كه مادريد به نيمه‌نهايي مي‌رسد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كرايف: مطمئنم كه مادريد به نيمه‌نهايي مي‌رسد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1

رئيس افتخاري پيشين بارسلونا حضور رئال مادريد در نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا را مسجل دانست و گفت: مطمئنم که مادريد به نيمه‌نهايي مي‌رسد.

--------------------------------------------------------------------------------

به نقل از رويترز، يوهان کرايف سرمربي و بازيکن پيشين تيم فوتبال بارسلونا در آستانه بازي‌هاي دور رفت از مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا گفت: در مورد بارسلونا تا حدودي مشکوک هستم اما اطمينان دارم که رئال مادريد به مرحله نيمه‌نهايي صعود خواهد کرد. بارسلونا لاليگا را در اختيار دارد و براي قهرماني در جام پادشاهي کاملا مصمم است اما رئال مادريد براي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا با تمام وجود تمرکز پيدا کرده و خيال عقب نشيني هم ندارد.
کرايف ادامه داد: شکست رئال مادريد برابر اسپورتينگ خيخون از ديد من به عنوان عضوي از خانواده فوتبال حرفه‌اي يک حادثه بود که طي آن يک پنالتي براي مادريد گرفته نشد و مادريدي‌ها فوق العاده بدشانس بودند.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
سه شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منچسترسيتي: ژکو جايي نمي‌رود hoseindavudi 0 216 پنج شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۱ ۲۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  پيشنهاد‌مربيگري تيم‌ملي‎انگليس را‌بررسي‌مي‌کنم hoseindavudi 0 195 شنبه ۲۴ دي ۱۳۹۰ ۱۳:۵۶ عصر
  فوتباليستي كه ساركوزي را به زير مي كشد؟! نیمـا 0 203 چهار شنبه ۲۱ دي ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ صبح
آخرین ارسال: نیمـا
  سيدروف: توس جايي مي‌رود كه پول باشد نیمـا 0 164 دو شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نیمـا
  مورينيو:كاكا در بازي با آژاكس فيكس بازي مي‌كند hoseindavudi 0 189 سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۱۱ عصر
  کاپيتان‌منچسترسيتي‌مدعي قهرماني‌ليگ قهرمانان hoseindavudi 0 183 جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ عصر
  اتوئو: كودكان آفريقايي هم مي‌توانند TRAXTORCHI 0 153 شنبه ۲۶ شهر ۱۳۹۰ ۲۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: TRAXTORCHI

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.