به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / اخبار فوتبال اروپا v / کامورانزي: يوونتوس 2006 بهترين تيم من بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کامورانزي: يوونتوس 2006 بهترين تيم من بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 6
سپاس کرده: 3,652
سپاس شده: 4,743 در 2,615 موضوع

امتياز: -113.99

ارسال: #1

ملي‌پوش سابق ايتاليا خاطرات خوبي از يووه 2006 دارد.

--------------------------------------------------------------------------------

مائورو کامورانزی، ملی‌پوش سابق ایتالیا گفته که یوونتوس 2006 بهترین تیمی بود که او عضوش بوده، و بسیار بعید است چنین بازیکنان خوبی در چنین تیمی گرد هم آیند: «یوونتوس 2006 بهترین تیمی بود که تاکنون عضوش بوده‌ام. ما 10 بازیکن از 30 بازیکن برتر دنیا را داشتیم. چنین چیزی هر 20 سال روی می‌دهد، چون بسیار سخت بتوان چنان نسل خوبی از بازیکنان را در یک تیم جمع کرد.

از 15 بازیکن اصلی که داشتیم، 11 نفر کاپیتان تیم‌های ملی خود بودند. متاسفانه، ما نتوانستیم در سطح اروپا به موفقیت برسیم.»

کامورانزی همچنین تصمیم خود برای ترک یوونتوس و پیوستن به اشتوتگارت در تابستان 2010 را توضیح داد: «سال گذشته تصمیم گرفتم به آلمان بروم، چون می‌خواستم در فوتبال اروپا بمانم. من خوشحال بودم که در تیمی مانند اشتوتگارت بازی خواهم کرد.

پس از سال‌ها حضور در ایتالیا نیاز به تغییر شرایط داشتم و چالش نویی می‌خواستم. من زیاد آنجا نماندم اما از فرصتی که پیش آمد بسیار خوشحال شدم.»

او در فوریه با توافقی دوطرفه قراردادش را فسخ کرد، و در حال حاضر در تیم آرژانتینی لانوس توپ می زند.

امضا كاربر
نیا باران زمین جای قشنگی نیست
من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است
ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست میدارد.......
AbuAbuAbuAbu

AbuAbuAbu
AbuAbu
معنای خوشبختی این است که در دنیا کسی هست که بی اعتنا به نتیجه، دوستت دارد.
سه شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مارچلو ليپي: تيم فعلي ايتاليا من را به ياد تيم سال 2006 مي اندازد esii 0 166 چهار شنبه ۲۴ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۱۷ عصر
آخرین ارسال: esii

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.