به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن موبایل / تالار برنامه های گوشیهای موبایل / برنامه های جاوا v / اجرای جاوا در آندروید به روش تبدیل جاوا به apk

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ مشاهده‌ی ارسال‌های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

اجرای جاوا در آندروید به روش تبدیل جاوا به apk
زمان کنونی: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۹:۳۳ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maria!!
آخرین ارسال: aram77
پاسخ: 2
بازدید: 6958

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نویسنده پیام
*
اعتبار: 25
سپاس کرده: 4,960
سپاس شده: 4,472 در 2,183 موضوع

امتياز: 1,770.87

ارسال: #1

برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید
خب همينطور كه مي دونيد نرم افزار هاي جاوا يكي از بيشترين نرم افزارهاي مورد نياز براي گوشي ها مي باشد كه خيلي هاشون از نون شب واجب تره (مخصوصاً مسنجر). خب يكي از مشكلاتي كه بيشتره كساني كه گوشي با سيستم آندروييد دارن از جمله Sony Ericsson : XPeria X10 - Motorola : Milestone , Dext MB220 - HTC : Hero , Magic , Tatto , Dream , G1 - Samsung : I5700 Galaxy Spica , I7500 Galaxy , T939 Behold2 , I6500 Saturn - Acer : Liquid - LG : GW620 - T-Mobile : G2 Touch , Pulse , MyTouch 3G - Dell : Mini 3iX - Philips : - V808 , V900 - Huawei : G6600 نصب جاوا بر روي گوشي هست. ما در اين تاپيك اين كار را به ساده ترين روش توضيح مي دهيم.
ابتدا برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید و نصب کنید . (فقط برای بار اول)

سپس به برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید آدرس بروید .
حالا 2 راه دارید یا فایل جاوایی را که می خواهید به APK تبدیل کنید انتخاب کنید و صبر کنید تا فایل آپلود شود یا آدرس اینترنتی فایل را وارد نمایید . سپس فایل مخصوص آندروید ساخته می شود . فایل جدید را دانلود و نصب کنید .
نکته : باید هر دو فایل JAD و JAR را آپلود کنید .

براي مثال ما مي خواهيم نرم افزار Sh messenger رو روي گوشي Xperia X10 mini نصب كنيم.

خب ابتدا نرم افزار برای مشاهده لینک ، لطفا ثبت نام یا وارد شوید (پسورد:[b] clip2ni.com[/b]) را دانلود مي كنيم كه 2 تا فايل فايل داخلش هست كه يكي فرمتش Jar و ديگري Jad هست. ما بايد اين دو فايل و در سايتي كه قبلاً معرفي شد آپ كنيم.

طبق تصوير اين كار رو مي كنيم:

سپس گزينه ي Get Apk رو بزنيد كه اگه سرعت شما بالا باشه در همان لحظه فايل apk. كه مخصوص گوشي هاي آندرويد هست تحويل شما ميده .

حالا من اين كار رو براي اس اچ مسنجر (Sh messenger) كردم و فايل مورده استفاده در آندرويد را به من داد كه من در سايت خودمون آپ كردم و مي تونيد از لينك زير دريافت كنيد.

برای دانلودلینک رو کپی کنیدوتوی آدرس بار پیست کنیدو اینتر رو بزنید تا دانلود شروع بشه.

امضا كاربر
مازیاران چشم یاری داشتیم خود غلط بودآنچه میپنداشتیم!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: سه شنبه ۷ تير ۱۳۹۰ ۱۹:۳۷ عصر، توسط maria!!.)
جمعه ۲۰ خرد ۱۳۹۰ ۲۳:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از maria!! سپاسگزاری کرده است.
MorGun
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 104.00

ارسال: #2
RE: اجرای جاوا در آندروید به روش تبدیل جاوا به apk
متاسفانه سایتی که معرفی کردید مشکل داره...من برای تغییر فرمت یه نرم افزار احتیاج دارم که تو کامپیوتر قابل استفاده باشه:(
چهار شنبه ۳۰ مرد ۱۳۹۲ ۱۳:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1393.