به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار ورزشی 90

نویسنده پیام
*
اعتبار: 129
سپاس کرده: 672
سپاس شده: 1,054 در 554 موضوع

امتياز: 36,265,340.14

ارسال: #1
اخبار ورزشی 90
مظلومی:پرسپولیس بالا می آید،صبا خوب است و تراکتور خطرناک/دستم خالی است،برای چیدن ترکیب مشکل دارم

«چه عجب حرف هایی را که من زدم کامل نوشتی،مصاحبه خوبی بود»این حرف های پرویز مظلومی و واکنش به مصاحبه چند روز پیشش با خبر آنلاین است.سرمربی استقلال پس از پایان بازی با فجر سپاسی در گفت و گوی اختصاصی با خبر آنلاین در مورد این بازی حرف زد.مظلومی از بازی و البته عملکرد شاگردانش راضی به نظر می رسد.

از میلاد میداوودی شروع می کنیم.به نظر او به خاطر اینکه بازی نکرده بود قهر کرده است.
نه مشکلی وجود ندارد،زمان می خواهد تا من بتوانم از میلاد بازی بگیرم.البته در بازی با فجر می خواستم او را به میدان بفرستم اما شیرزاد مصدوم شد و من مجبور شدم جباری را وارد زمین کنم.

اما به نظر او کمی دلخور شده بود؟
نه،شرایط خوب می شود.میلاد آدمی نیست که از این کارها بکند.

هواداران خیلی دوستش دارند و خیلی خوب تشویقش می کنند.
به هر حال میلاد پسر دوست داشتنی است و هوداران هم دوستش دارند.

استقلال خوب نتیجه می گیرد اما به نظر هنوز هم چندان خوب بازی نمی کند.
دستم خالی است.من دفعه قبل هم گفتم که برای فرستادن 11 بازیکن به زمین مشکل دارم.امیدوارم از هفته های آینده مشکلات استقلال حل شود.

شما در گفت و گوی هفته قبل با خبر آنلاین گفته بودید که معیارتان بازی سنتی و سانتر از جناحین نیست.اما در بازی با مقاومت خسرو مدام توپ روی دروازه حریف می ریخت.
این مشکل هم حل می شود.از هفته های آینده و رمانی که تاکتیک های تیمی اجرا شود از خسرو می خواهیم که هماهنگ تر باشد و سانترهایش هدفمند باشد.البته خسرو توپ می ریزد دیگر!(با خنده).ما در این بازی مجبور بودیم آرش را در زمین نگه داریم تا توپ های هوایی را کنترل کند.از هفته های بعدی با هماهنگی بیشتر بازیکنان قطعا کامل تر می شویم.

با پیروزی شما مقابل فجر پرسپولیس یک پله صعود کرد و به رده شانزدهم جدول رده بندی آمد.
نه بابا!راست می گویی؟البته جدول را این طور ی نگاه نکنید.پرسپولیس تیم خوبی است و استخوان بندی خوبی هم دارد.

شنیدید که صبا هم سه تا گل به سایپا زده؟
عجب تیمی شده اند آنها.قبل از فصل هم که مقابل ما قرار گرفتند تیم خوبی بودند و بسیار خوب بازی می کنند.

نظرتان در مورد تراکتور سازی چیست.تیم امیر قلعه نویی سایه به سایه شما حرکت می کند.
آنها هم تیم خوبی هستند و خیلی خوب دارند بالا می آیند.به نظرم تراکتوری ها خیلی خطرناک هستند و یک پیروزی خوب مقابل داماش کسب کردند.

امضا كاربر

(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ صبح، توسط eiman102.)
جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از eiman102 سپاسگزاری کرده است. alizadeh
*

ارسال: #2
RE: اخبار ورزشی 90
گلایه های علی پروین از مدیریت پرسپولیس

موضوع: روزنامه ها
علی پروین می گوید پس از سی سال فعالیت در پرسپولیس برای این تیم حاشیه درست نمی کند. از ابتدای هفته تا امروز گاهی به در زده گاهی به تخته.
سلطان یک بار به نفع پرسپولیس حرف می زند و یک بار مقابل این باشگاه قرار می گیرد.او در گفت و گو با برنامه ورزش و مردم که فردا قسمت کاملش روی آنتن می رود بار دیگر انتقاد کرد و گفت:«آقایان خجالت نمی کشند.به من که سی سال در پرسپولیس کار کرده ام می گویند جلسه می گذارد تا برای تیم حاشیه درست کند!»
او این را گفت و ادامه داد:«من نمی دانم که آخر این چه حرفی است،مگر می شود من دلم با پرسپولیس نباشد.»

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ صبح
*

ارسال: #3
حنیف عمران زاده:برای اولین بار از تساوی پرسپولیس ناراحت شدم/هواداران این تیم بی انصافی می کنند

مدافع استقلال می گوید که برای اولین بار در طول عمر ورزشی اش از نتایجی که پرسپولیس در این فصل می گیرد ناراحت شده است.

حنیف عمران زاده با اشاره به بازی استقلال و فجر سپاسی می گوید:« بازی سختی بود،فکرش را نمی کردیم فجر سپاسی تا این اندازه قوی باشد ما فقط تعریف این تیم را شنیده بودیم.آنها خیلی خوب بازی کردند و باید اعتراف کنم که خیلی استقلال را اذیت کردند.»
وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در این بازی فقط نتیجه گرفت و مسابقه آنها کیفیت چندانی نداشت می گوید:«در این بازی ما همه کار کردیم.دو گل زدیم،خوب بودیم و سه امتیاز را هم گرفتیم.البته نبود پژمان کاملا در این بازی احساس شد اما میثم حسینی هم با اینکه در پستی غیر تخصصی بازی می کرد عملکرد خوبی داشت.»
او در پایان در مورد پرسپولیس و اینکه رقیب سنتی آنها در انتهای جدول قرار دارد می گوید:«ما دوست نداریم که پرسپولیس این طور نتیجه می گیرد.هواداران این تیم باید خوشحال باشند.باور نمی کنید شب بازی این تیم با مس سرچشمه برای نخستین بار ناراحت شدم که پرسپولیس بازی را مساوی کرد.آنها سرمربی خوبی دارند و فکر می کنم بی انصافی است که برخی از هواداران این تیم از همان دقایق اول بازی شعار حیا کن،رها کن را سر می دهند.فکر می کنم باید آنها کمی صبور باشند.»

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ صبح
*

ارسال: #4
[color=#999]مراسم تجلیل ازمعصومی و بهرامی؛ [/color]
دایی: معصومی را جفای آقایان کشت نه بیماری سرطان! همه می‎دانند که او از بیماری نمرد، بلکه از جفای یکسری آقایان و فشاری که طی این مدت به او وارد آمده بود، سکته کرد و مرد.

امضا كاربر

(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ صبح، توسط eiman102.)
جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ صبح
*

ارسال: #5
مایلی کهن بار دیگر قید همکاری با پرسپولیس را زد!

مدیر فنی باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته که دیگر با این مجموعه همکاری نکند. به گزارش «24»، محمدمایلی کهن که مدتهاست به برخی اتفاقات پیرامون پرسپولیس انتقاد دارد و بارها انتقادات خود را به گوش کاشانی و استیلی رسانده است، قصد داردظرف روزهای آینده رسما استعفا کند و قید همکاری با سرخپوشان را بزند.
مدیر فنی پرسپولیس که از قبل از بازی آخر این تیم برابر مس سرچشمه در تمرینات حاضر نشده است دوشنبه گذشته نیز قصد داشت تا از طریق برنامه نود برخی انتقادات خود را مطرح کند که فردوسی پور به او مجال نداد.
مایلی کهن چندی پیش نیز قصد قطع همکاری با پرسپولیس را داشت اما کاشانی مانع وی شد اما اینبار با توجه به برخی مسایل باید قصد این چهره مبنی بر کناره گیری از جمع قرمزپوشان را جدی تلقی کرد.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ صبح
*

ارسال: #6
دایی: مقابل نفت موش آزمایشگاهی بودیم سرمربی تیم راه آهن شهر ری گفت: داور جوان بازی خوب قضاوت نکرد.
تیم های نفت تهران و راه آهن شهر ری در چار چوب لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند و در پایان بازی با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.

صحبت های علی دایی سرمربی تیم راه آهن پس ار پایان بازی به شرح ذیل است:

*ما بازی را خوب شروع کردیم و در کل بازی در اختیار ما بود. حقمان در این دیدار برد بود نه مساوی، ما از جانب عوامل دیگری بازی را از دست دادیم.

*در مورد داوری صحبتی ندارم، در این چند سالی که به عنوان فوتبالیست بازی می کردم و در این چند سال مربیگری چنین قضاوت هایی را ندیدم و از همین جا از کمیته داوران خواهش می کنم فیلم بازی را یک بار هم که شده نگاه کنند.

*درست است که داور این دیدار جوان بود اما اگر خوب قضاوت می کرد اصلا مشکلی نبود.

*داور در گل دوم باید خطا را به نفع ما می گرفت که این طور نشد. در حال حاضر هم اگر بخواهیم صحبت کنیم محروم می شویم، در کل ما در این بازی موش آزمایشگاهی بودیم.

*نمی دانم اخراج یحیی گل محمدی به چه دلیل بود.

*من نمی دانم در گل دوم که داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برده بود چطور شد که به یکباره از تصمیم خود منصرف شد.

* ما به ۳۰ درصد آمادگی رسیده ایم و امید می رود روز به روز بهتر شویم.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ صبح
*

ارسال: #7
مظلومی: استقلال کهکشانی نیست سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: کادرفنی به خواسته های هواداران احترام می گذارد و به همین دلیل در دیدار با فجر مجتبی جباری را بازی دادم.
پرویز مظلومی پس از پیروزی تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز در جمع خبرنگاران گفت: استقلال هنوز به شرایط ایده آل خود نرسیده است. باید تمرینات بیشتری را انجام دهیم تا به شرایط آرمانی برسیم.

وی با اشاره به بازی افزود: در نیمه نخست موقعیت های بسیار زیادی داشتیم و توانستیم به گل برسیم که آن گل به پیروزی ما در این دیدار کمک بسیار زیادی کرد. آندرانیک تیموریان در این دیدار با مصدومیت بازی کرد و مجبور بودیم از ولید علی و خسرو حیدری در خط حمله استفاده کینم. من به فجر تبریک میگویک چراکه آنها تیم بسیار جوان و با انگیزه ای دارند و در این دیدار با دوندگی های زیاد خود بازیکنان مرا اذیت کردند.

سرمربی استقلال در واکنش به اینکه گفته می شود این تیم کهکشانی است، گفت: این موضوع را قبول ندارم. ما در دیدار مقابل فجر منتظری را نداشتیم و تا کنون بازیکنان اصلی ما با مشکلاتی مواجه بوده اند. در این دیدار من از میثم حسینی برای اولین بار در دفاع وسط استفاده کردم و اینکه گفته می شود استقلال کهکشانی است را قبول ندارم.

وی در خصوص حضور جباری در زمین مسابقه خاطرنشان کرد: جباری چند روزی است که در تمرینات حضور نداشته و آن هم به دلیل مشکلات مالی نیست. قرار است در جلسه این او تمامی صحبت هایش را مطرح کند. حضور او در زمین مسابقه هم به دلیل این بود که هواداران خواستار بازی مجتبی بودند و البته ما در میانه زمین دچار مشکلاتی بودیم.

مظلومی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردید در ابتدای فصل اختلاف ۸ امتیازی با پرسپولیس پیدا کنید، گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و مطمئنا در هفته های آینده نتیجه های بهتری خواهد گرفت. هرگز فکر نمی کردم که چنین اختلاف امتیازی پیدا کنیم. در خصوص دربی نیز زود است که بخواهیم صحبت کنیم، چراکه تا این بازی یک ماه مانده است و ما روی بازی های قبل از دربی تمرکز می کنیم.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ صبح
*

ارسال: #8
بدل دایی: اطرافیان او پیاز داغش را زیاد کردند! بازیگر نقش علی دایی در برنامه طنز خنده بازار گفت: قصد مسخره کردن هیچکس حتی علی دایی را ندارم و فقط می خواهم مردم را شاد کنم.
سامان گوران درخصوص صحبت هایی که طی روزهای اخیر درباره تقلید حرکات و صدای علی دایی در برنامه طنز خنده بازار مطرح شده، گفت: خیلی از افراد در حدی نیستند که بخواهند در این باره نظر بدهند. متاسفانه برخی اطرافیان علی دایی پیاز داغ این موضوع را زیاد کردند. فکر می کنم باید آستانه نقدپذیری مان را بالاتر ببریم تا تحمل برخی مسائل را داشته باشیم.

وی افزود: قصدم این است که تحمل افراد بیشتر شود. فقط به دنبال نشان دادن اشتباهات هستم و نمی خواهم کسی را مسخره کنم. معتقدم اگر کسی نقد نشود، مطمئناً نمی تواند موفق باشد.

این بازیگر طنز تلویزیون با اشاره به اجرای چنین حرکاتی در خارج از کشور اظهار داشت: در ایتالیا برای بازیکنان بزرگ لطیفه می سازند. در کشورهای دیگر حتی عروسک برخی افراد ساخته می شود و به نمایش درمی آید، اما اعتراضی نیست. می دانم دایی قلب رئوفی دارد، اما برخی افراد مساله را جوری توضیح می دهند که خودشان را پیش او عزیز جلوه بدهند.

گوران با تاکید بر اینکه قصد تمسخر کسی را ندارد، به برنا گفت: خداوند این قدرت را به من داده که صدای همه را تقلید کنم. در موضوع علی دایی هم هرگز قصد تمسخر نداشتم. اگر ذره ای این فکر در من باشد، از خدا می خواهم که قدرت تقلید را از این بنده حقیرش بگیرد. در ادای حرکات و صدای دایی شیوه متعادلی را در پیش گرفتم، زیاده روی نکردم و اتفاقاً وسواس زیادی هم به خرج دادم. در این چند روز انتقادات زیادی از من شد، اما این رسمش نبود که اینگونه برخورد کنند.

او در ادامه عنوان کرد: درباره حبیب کاشانی نیز باشگاه پرسپولیس گفت با توجه به اینکه کاشانی از شاد شدن مردم خوشحال شده است، او اعتراضی نسبت به تقلید صدا و حرکاتش ندارد.

گوران درباره برخورد مسوولان صدا و سیما با انتقادات گفت: مسوولان از ساختن اینگونه برنامه ها استقبال کردند و حتی اعلام نمودند که می توانیم پا را فراتر بگذاریم.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ صبح
*

ارسال: #9
مظلومی؛ پرسپولیس هم شانس قهرمانی دارد! سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تمامی تیم ها حتی پرسپولیس شانس قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را دارند.
پرویز مظلومی پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل مس کرمان در کنفرانس خبری اظهارداشت: دیدار با مس دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه نخست تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند، اما در نیمه دوم بازیکنان حریف را از کار انداختیم و توانستیم دو گل را وارد دروازه مس کنیم.

وی در ادامه افزود: استقلال هفته به هفته بهتر خواهد شد. بازیکنانم در دیدارها کارت زرد زیادی می گیرند و من نیز این موضوع را به آنها تذکر داده ام، چراکه در دیدارهای آینده این کارت ها برای ما مشکل ساز می شود.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا داشتن مهره های زیاد در دیدارها شما را برای انتخاب دچار مشکل نمی کند، گفت: داشتن مهره های زیاد در تیمی که حضور دارم برایم لذت بخش است و سختی انتخاب بازیکن برای دیدارهای مختلف را دوست دارم.

سرمربی استقلال در پایان خاطرنشان کرد: تمامی تیم ها در لیگ برتر شانس قهرمانی دارد و پرسپولیس نیز مطمئنا جزو مدعیان خواهد بود.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ صبح
*

ارسال: #10
دایی: لطفاً تشویقم نکنید، آقایان ناراحت می شوند! سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: در جمع بزرگان پرسپولیس چهره هایی را دیدم كه همه به یادماندنی بودند و برای پیراهن این تیم زحمت كشیده و عرق ریخته اند.
سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: در جمع بزرگان پرسپولیس چهره هایی را دیدم كه همه به یادماندنی بودند و برای پیراهن این تیم زحمت كشیده و عرق ریخته اند.

علی دایی درباره حضورش در جلسه كمیته پیشكسوتان پرسپولیس اظهار داشت: بنا بر دعوتی كه شده بودم و بر حسب وظیفه ام در این جلسه حضور پیدا كردم تا فقط به پیشكسوتان پرسپولیس احترام بگذارم.

وی افزود: در جمع بزرگان پرسپولیس رفاقت و چهره هایی را دیدم كه همه به یادماندنی بودند و برای پیراهن این تیم زحمت كشیده و عرق ریخته اند. خیلی خوشحالم كه در بین آنها بودم، البته من خود را پیشكسوت پرسپولیس نمی دانم چون كوچولو هستم.

دایی درباره تشویق های هواداران در بازی های پرسپولیس نیز گفت: اصلاً و ابداً دوست ندارم این اتفاق بیافتد، چون خودتان دیده اید بعد از این ماجراها من رسماً می گویم كه هوادارانی كه همیشه به من لطف دارند، لطف كنند دیگر مرا تشویق نكنند، اما آقایان باز هم ناراحت می شوند و دلیلش را نمی دانم. به همین دلیل دوست دارم دیگر در این باره صحبت نكنم تا انشاءالله این تیم موفق باشد.

وی در خصوص انتقادهایش از رسانه ملی نیز گفت: من حرف هایم را زده ام و نیاز نمی بینم دوباره تكرار كنم. خدا را شكر می كنم مردم قهرمان خود را دوست دارند و خیلی ها در این باره متوجه شدند كه حرف های من برای چه بوده است. چون واقعاً برخی از مسائل كه پیش می آید درست نیست. من دیگر دوست ندارم راجع به این موضوع حرف بزنم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به سؤالی كه آیا از عملكرد تیم خود در سه بازی گذشته راضی هستید یا خیر، گفت:ما بنابر دلایلی دیرتر از همه تیم ها كار خود را شروع كردیم و قطعاً تیم من نیاز به هماهنگی دارد. من یكسری جوان و با تجربه را كنار هم قرار داده ام و خوشبختانه در ۲ بازی اول خوب نتیجه گرفتیم، اما متأسفانه در دیدار مقابل صبا از فرصت های خودمان استفاده نكردیم كه انشاءالله در بازی های آینده جبران خواهیم كرد. البته به نظر من كار سختی در پیش داریم.

وی افزود:قطعاً همه تیم ها می آیند تا با نتایج خوب جای خوبی را برای خود در جدول دست وپا كنند. به همین دلیل بازی ها حساس و به همدیگر نزدیك است. ما هم سعی خواهیم كرد نتیجه ای در شأن راه آهن بگیریم تا دل هواداران مان را شاد كنیم.

دایی در پایان در جواب سؤالی كه مشكل پرسپولیس را كجا می دانید نیز گفت: من سرمربی راه آهن هستم و درباره این موضوع حرفی نمی زنم، فقط امیدوارم دل هواداران پرسپولیس شاد شود.

امضا كاربر

جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ صبح
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.