به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / هوسرانی همسرم مرا به دادگاه کشاند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هوسرانی همسرم مرا به دادگاه کشاند

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,296
سپاس کرده: 5,454
سپاس شده: 5,136 در 2,295 موضوع

امتياز: 1,735.10

ارسال: #1
هوسرانی همسرم مرا به دادگاه کشاند
طلاق برای من بسیار سخت است، اما زمانی که وقیحانه می‌گوید علاقه‌ای به زندگی با من ندارد و مصر است با خانم مورد علاقه‌اش ازدواج کند، به‌طور قطع ادامه زندگی غیرممکن است.
خبرنگار اجتماعی برنا/

برای مشاهده عینی از اینکه در دادگاه های خانواده چه می گذرد، بار دیگر به دادگاه خانواده 1 در مجتمع قضایی شهید محلاتی مراجعه کردم. این بار برای ارائه گزارش سراغ آقایانی رفتم که به این مکان مراجعه کرده بودند و از آنجاییکه اکثر این افراد تمایلی به صحبت کردن نداشتند، بار دیگر چهره های اندوهگین و مضطرب خانم هایی که در حیاط مجتمع حضور داشتند، توجه مرا جلب کرد.

به سراغ خانم جوانی رفتم که گوشه ای نشسته بود، از او درباره دلیل حضورش در مجتمع قضایی پرسیدم که گفت: 6 سال پیش با همسرم ازدواج کردم. زندگی بسیار خوب و مسالمت آمیزی داشتیم، اما این وضعیت بعد از 2 سال متفاوت شد و من شاهد رفتارهای مشکوک و غیر اخلاقی او شدم، به طوری که رابطه بیش از حد او با دختران من را خسته کرده بود.

وی افزود: اوایل، همسرم با دختران ارتباط دوستانه برقرار می کرد که باز هم من با این وضعیت او کنار آمدم. با خودم این استنباط را داشتم که همسرم جوان است و بعد از مدتی خسته می شود و باز می گردد. اما حالا بعد از 6 سال زندگی آبرومندانه می گوید قصد ازدواج با خانمی را دارد.

س .الف با بیان این مطلب که همسرش قصد ازدواج با خانمی دارد که قبلا یک بار ازدواج کرده و دارای یک فرزند دختر بوده و 4 سال از همسرم بزرگتر است، می گوید: من برای همسرم هیچ کمبودی نگذاشتم و تنها دلیل این اقدام او را هوسرانی می دانم، به همین دلیل نمی توانم با او به زندگی مشترک ادامه دهم و در حال حاضر 5 ماه است که درخواست جدایی داده ام.

زن جوان در حالی که غم سنگینی بر دل داشت و چشمانش سویی از امید نداشت، گفت: طلاق برای من بسیار سخت است، اما زمانی که وقیحانه در مقابلم می ایستد و اظهار می کند علاقه ای به زندگی با من ندارد و مصر است با خانم مورد علاقه اش ازدواج کند به طور قطع ادامه چنین زندگی حماقت است.

س .الف درباره وضعیت پرونده خود در دادگاه خانواده گفت: مهریه ام را که 405 سکه بهار آزادی است، به اجرا گذاشته ام. اما به دلیل اینکه همسرم توانایی پرداخت تمام مهریه ام را ندارد، من هم همه مهریه ام را مطالبه نکرده ام. اما تا جایی که او توانایی پرداخت داشته باشد، مهریه ام را می گیرم.
منبع: کلوب
جمعه ۲۸ مرد ۱۳۹۰ ۱۸:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.