به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن خانه و خانواده / تالار خانه و خانواده / آقایان v / مهمترین عوامل خیانت مردان

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهمترین عوامل خیانت مردان

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 4,271
اعتبار: 49
سپاس کرده: 3,286
سپاس شده: 6,367 در 2,945 موضوع

امتياز: 888.25

ارسال: #1
مهمترین عوامل خیانت مردان
زن و شوهر از نظر قانونی و اخلاقی در قبال یکدیگر مسوولیت هایی دارند که هر گاه یکی از آنها مورد بی اعتنایی قرار گیرد به طوری که اگر نیازهای روحی و روانی فرد تامین نشود روابط تیره می شود
یک مشاور خانواده گفت: مهمترین عامل خیانت همسران، برآورده نشدن نیازها در خانه است.

اصغر کیهان نیا درباره علل وقوع خیانت اظهار داشت: زن و شوهر از نظر قانونی و اخلاقی در قبال یکدیگر مسوولیت هایی دارند که هر گاه یکی از آنها مورد بی اعتنایی قرار گیرد به طوری که اگر نیازهای روحی و روانی فرد تامین نشود روابط تیره می شود تا جایی که هر فردی در بیرون به دنبال تامین کردن نیازهایش است.

وی در تحلیل نیازهایی که با کمبود آنها مرد و زن به خیانت روی می آورند تصریح کرد: 5 نیاز اساسی زنان در زندگی زناشویی مانند استفاده از روش مناسب حرف زدن، ابراز عشق و محبت ، هدیه دادن در مناسبت ها ، تامین نیازهای مالی، روحی و امنیت روانی زن نقش موثری در کاهش احتمال خیانت زنان دارد. .

مدیر مجله راه کمال در ادامه درباره نیازهای مردان خاطرنشان کرد: نیاز به داشتن یک معشوق خوب ، آگاهی از روانشناسی مردان ، توجه به حفظ آبرو ، احترام به خانواده مرد از جانب زن، مادر خوب برای فرزندان و مادری نوازشگر برای همسر از جمله نیازهای اساسی مردان است که در صورت کاهش یا فقدان هر یک از این نیازها مردان به خود اجازه خیانت می دهند.

کیهان نیا بیان کرد: هرچند آگاهی از نیازهای طرفین و تعهد و مسوولیت پذیری جز اصلی ترین مواردی است که در کاهش بروز خیانت نقش اساسی ایفا می کند ، اما گاهی با وجود شناخت صحیح و آگاهی طرفین و انجام درست وظایف، خیانت همچون زلزله ای شکاف میان همسران را عمیق می کند .

این مشاور خانواده با اشاره به دلایلی که با وجود رفع نیازها و مسوولیت پذیری زوجین رخ می دهد تصریح کرد: تنوع طلبی ، طراوت طلبی، امیال سرکوفته کودکی و نوجوانی و احساس محق بودن از جمله دلایلی است که مردان را به سوی خیانت سوق می دهند.

وی درباره قبح خیانت در جامعه افزود: به نظر می رسد قبح خیانت در زنان جامعه ما بیش از مردان است ، این موضوع تا جایی است که مراجعات نشان می دهد خیانت در میان مردان 80 درصد و در زنان 20 درصد است .

کیهان نیا با اشاره به واکنش های زنانی که مورد خیانت قرار می گیرند گفت: زنان در مقابل چنین رفتارهایی 5 واکنش، رجوع به مراجع قانونی، گریه و سکوت، درگیری با همسر، پیدا کردن عیب و ایراد در زندگی وگاهی مقابله به مثل را برمی گزینند .

منبع: خبرگزاری برنا

امضا كاربر
کوچه بی تو چه می کشد بانو
نه خاطراتت را خاک می کند نه تو را به من بر می گرداند
دو شنبه ۳۱ مرد ۱۳۹۰ ۱۴:۵۸ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.