به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار عمومي v / هنوز کردها شهروند درجه دو و فرزند ناتنی نظام​ان

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هنوز کردها شهروند درجه دو و فرزند ناتنی نظام​ان

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 4,271
اعتبار: 49
سپاس کرده: 3,286
سپاس شده: 6,367 در 2,945 موضوع

امتياز: 888.25

ارسال: #1
هنوز کردها شهروند درجه دو و فرزند ناتنی نظام​ان
دردرل با رهبر انقلاب/ نماینده مهاباد: هنوز کردها شهروند درجه دو و فرزند ناتنی نظام​ان


دو نطق ابتدایی جلسه علنی امروز مجلس، شامل انتقادات جدی به دولت بود.

جلال محمودزاده نماینده مهاباد نطق امروز خود را به عنوان «دردرل با رهبر انقلاب» اینگونه قرائت کرد: مردم کرد که در این 32 سال به شهادت امام امت در تمامی امور انقلاب، مشارکت فعال داشتهاند، هنوز به عنوان شهروند درجه دوم هستند و به مطالبات آنها هیچ توجهی نمیشود و به مثابه فرزند ناتنی نظام به کردستان نگریسته می​شود. اصول 15 و 19 قانون اساسی، 32 سال است که اجرایی نشده و در تمام کردستان به اندازه ذوب آهن اصفهان هم سرمایه گذاری نشده است.

وی از برخوردهای ناروای پلیسی در کردستان گلایه کرد و گفت: نظام اداری روز به روز مریض تر و اختلاس و رشوه گیری تحمل مجلس را به سر آورده است. مردم کردستان ازعملکرد مسئولان در این 32 سال ناخرسندند بویژه آنکه به آِیینهای مذهبی سنیهای کردستان توجهی نمی شود. مردم وقتشان را برای تماشای برنامه های تلوزیون استان که هیچ نشانی از آیین و فرهنگ کرد ندارد، هدر نمی​دهند.

شهاب​الدین صدر که در دو ساعت پایانی جلسه علنی امروز ریاست جلسه را بر عهده داشت در وانش به این نطق گفت: اگرچه تریبون مجلس برای نمایندگان آزاد است اما نباید مطالبی مطرح شود که باعث سوء استفاده دشمنان شود. همه فرزندان ملت در استفاده از امکانات نظام برادرند و کسی شهروند درجه دو نیست.

وی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای انجام فعالیت​های عمرانی در مناطق حاشیهای و بویژه کردستان، ادامه داد: نباید به گون​های سخن بگوییم که همه تلاش های گذشته زیر سوال برود و نادیده انگاشته شده و خوراکی برای دشمنان شود.

امیر طاهرخانی نماینده تاکستان نیز در نطقش خطاب به رئیس جمهور گفت: شما همواره در سخنرانیهایتان با ارائه آماری به بررسی عملکرد دولت خود و دولتهای گذشته میپردازید که در صحت و سقم آن شبهه وجود دارد. علاوه بر این بدانید که مردم وضعیت زندگی امروز خود با گذشتهشان را مقایسه می کنند و نسبت به این آمارها قضاوت می​کنند.

وی با انتقاد از اینکه آمار رشد اقتصادی کشور ارائه نمیشود، متذکر شد: چرا تا کنون درآمدهای نفتی دولت خودتان را با دولت​های گذشته مقایسه نمی کنید تا مشخص شود که در این دولت سه یا چهار برابر دولت​های قبل درآمد نفتی داشته​اید؟ اما آیا به همان میزان کار انجام داده​اید؟ آقای احمدی نژاد مشکل اصلی امروز کشور اشتغال و مسکن است. تا کی باید امارهای رنگین ارائه دهید و باز هم اشتغال پایداری ایجاد نشود؟

نماینده تاکستان با اعتقاد بر اینکه تیم اقتصادی دولت درخواب هستند، گفت: جوانان برای دو سه میلیون تومان وام، دست گدایی به سوی بانک​ها دراز می کنند و برخوردهای تحقیرآمیزی با آنها می​شود.

منبع: خبرآنلاین

امضا كاربر
کوچه بی تو چه می کشد بانو
نه خاطراتت را خاک می کند نه تو را به من بر می گرداند
چهار شنبه ۲ شهر ۱۳۹۰ ۲۲:۴۴ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.