به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن دانشگاه / تالار دانشگاه / تالار صنایع نظامی , هوانوردی و کیهان شناسی / جنگ افزار v / گسترش واحد جنگ سایبری اسرائیل برای مقابله با ایران

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گسترش واحد جنگ سایبری اسرائیل برای مقابله با ایران

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 85
اعتبار: 186
سپاس کرده: 12,792
سپاس شده: 13,341 در 5,770 موضوع

امتياز: -26,232.00

ارسال: #1
گسترش واحد جنگ سایبری اسرائیل برای مقابله با ایران
روزنامه جوروزلم پست طی گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی برای مقابله با حملات سایبری ایران، واحد جنگ سایبری خود را گسترش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مشرق، ارتش رژیم صهیونیستی دست به تاسیس یک واحد سایبری زده است که مسئول مقابله با تهدیدات ایران است. پس از اینکه این رژیم به همراه آمریکا در سال گذشته از طریق ویروس استاکس‌نت به نیروگاه هسته‌ای ایران حمله کردند و چهره جنگ را تغییر دادند، این رژیم در نظر دارد تا از این طریق بتواند قابلیت‌های جنگ سایبری خود را افزایش دهد.
جوروزلم پست طی گزارشی اعلام کرد که این واحد جدید مستقر در فرماندهی کنترل C4I ــ که در زمینه‌های فرماندهی، کنترل، ارتباطات، رایانه، و جاسوسی فعالیت می‌کند ــ تحت ریاست یکی از سرهنگ‌های رژیم صهیونیستی می‌باشد که قبلاً فرماندهی ماتزو، مرکز کدگذاری و امنیت اطلاعات این رژیم، را بر عهده داشته است.
این واحد قبلاً مسئول حفاظت از شبکه‌های ارتش و تأسیسات استراتژیک این رژیم همچون تأسیسات آب و برق در مقابل حملات سایبری بوده است.
بخش جدید واحد دفاع سایبری این رژیم پس از این مطرح شد که نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در ماه جولای اعلام کرد که این رژیم باید نیروی عملیاتی سایبری ایجاد کند. جوروزلم پست بیان داشت که این بخش جدید شامل حدود 80 نفر است که وظیفه آنها محافظت از زیرساخت‌های حیاتی این رژیم در مقابل حملات اینترنتی می‌باشد.
این روزنامه با استناد به استفاده از ویروس استاکس‌نت علیه ایران، مدعی شده است که رژیم صهیونیستی در جنگ سایبری در جهان پیشرو می‌باشد. کارشناسان سایبری جهان عامل انجام حمله استاکس‌نت را سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد می‌دانند.
همچنین هفته‌نامه اشپیگل اظهار داشته است که منابع اسرائیلیِ آشنا با حمله استاکس‌نت بر این امر پافشاری می‌کنند که این حمله «یک عملیات آبی و سفید و یک عملیات کاملاً اسرائیلی بوده است»، که در اینجا منظور از آبی و سفید رنگ پرچم این رژیم است.
به گزارش جوروزلم پست یکی از واحدهای مخفی جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی ــ به نام واحد 8200 که قبلاً مسئول کدهای جاسوسی بود ــ مسئول برنامه‌نویسی بیشتر کدهای استاکس‌نت بوده است.

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
منبع: مشرق نيوز
يك شنبه ۱۳ شهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.