به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار عكس / عكس متفرقه v / عکس های جالب

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جالب

نویسنده پیام
*
اعتبار: 160
سپاس کرده: 12,301
سپاس شده: 20,058 در 8,652 موضوع

امتياز: 58,174.41

ارسال: #1
عکس های جالب
مردی که با 39همسرش در یک خانه 100اتاق خوابه زندگی می کند!

من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است. من از اینکه 39 همسر دارم و...
سیمرغ: بدون شک زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد.
او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است.

زیونا چانا و تمام خانواده اش

آقای چانا به روزنامه سان گفت: من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است. من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.

زیونا چانا و همسرانش!!

اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.
منزل زیونا چانا
رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست.

عکس : بزرگترین شلوار جین دنیا (عکس)

ولنتاین الاغ ها
حادثه در باغ وحش سانتا دومینگو رخ داد که با برگزاری ولنتاین از نوع خری، برای این دو الاغ آرزوی خوشبختی کردند. مسوولان باغ وحش مراسم عروسی نیز برای آنها برگزار کرده و با مزین کردن آنها به روبان و گل و ...این دو الاغ را بهم رساندند. بالاخره ولنتاین برای الاغ ها نیز هست!

عجیب ترین چشم دنیا با دو عنبیه

برنده زیباترین لب دنیا....

اگه گفتید وقتی شتر میخنده چه شکلی میشه؟؟؟

آیا مگس را از نمای خیلی خیلی نزدیک دیده اید؟

گروه دلقکان ناصر الدین شاه

تصوير بزرگترين بيمارستان اسب ها در اروپا در نيوماركت انگلستان و اسبي كه آماده عمل جراحي مي شود.
دو شنبه ۱۴ شهر ۱۳۹۰ ۲۳:۳۹ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
9 کاربر به دلیل این ارسال از nazanin سپاسگزاری کرده اند. saghiii, محمد, o mi d, *داتیس*, baran_xx10, mojtaba, negin, zohreh00, وی جی
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.