به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن های صوتی و تصویری (فیلم ، سریال ، موزیک ) / انجمن های موسیقی تالار دانلود رایگان / اخبار موسیقی ایران v / درد دل‌های خواننده آهنگ خاطره انگیز "ای ساربان"

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل‌های خواننده آهنگ خاطره انگیز "ای ساربان"

نویسنده پیام
*
اعتبار: 194
سپاس کرده: 9,674
سپاس شده: 11,239 در 5,795 موضوع

امتياز: 5,929.81

ارسال: #1

کسانی می‌خوانند که حتی یک خط نت بلد نیستند
موسیقی ما- لی لا رضایی: مهرداد کاظمی خواننده‌ای از نسل انقلاب است که با وجودی که زمانی یکه تاز بود و به تنهایی در حوزه موسیقی می‌تاخت، این روز‌ها در تنهایی و بیکاری به سر می‌برد.

به گفته این خواننده، با وجودی که وی سه –چهار آلبوم آماده انتشار دارد، هنوز موفق نشده حتی یکی از قطعات آن را وارد بازار موسیقی کند.

وی با اعلام گله‌های خود در این رابطه گفت: ۵-۶ سال است که آلبوم‌هایم را آماده انتشار کرده‌ام، اما هنوز موفق نشده‌ام کاری از پیش برده و حتی یکی از قطعات آن را راهی بازار موسیقی کنم.

وی در ادامه گفت: شرایط موسیقی در حال حاضر، اصلا شرایط خوبی نیست و نمی‌شود روی آن حساب کرد. از طرفی شرکت‌های موسیقی و از طرف دیگر خود مسوولان ارشاد، این امکان را به من و امثال من نمی‌دهند که آلبوم‌های خود را به بازار بفرستیم. همه چیز به هم ریخته و هیچ چیز مناسب نیست. شرکت‌ها می‌خواهند کار‌ها را مفت بگیرند و به صورت رایگان در اختیارشان قرار بدهیم واین امکان تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: مگر می‌شود با این همه هزینه‌ای که صرف آلبوم کرده‌ایم، آن را مفت و مسلم در اختیار شرکت‌ها قرار بدهیم؟ هر وقت هم که مراجعه می‌کنیم تا در خصوص آلبوم به توافق برسیم به بهانه اینکه شما سرود خوان هستید و دیگر از رده خارج شده‌اید، ما نمی‌توانیم روی شما سرمایه گذاری کنیم. آن زمان که من جزو پرفروش‌های موسیقی بودم، و ساربان من رکورد همه آهنگ‌ها را زد، گویا از یاد همه رفته است. چه قبل از انقلاب و چه بعداز آن، آلبوم‌های من همواره جزو پرفروش‌ها بوده، حالا چطور شده که این اتفاق افتاده و کسی برای ما تره هم خرد نمی‌کند؟

کاظمی در دامه خاطر نشان کرد: چندین ماه به صورت شبانه روزی کار کردم. پول آهنگساز و شاعر و تنظیم کننده و استودی و... داده‌ام و حالا چگونه می‌شود آن را به رایگان در اختیار شرکت‌ها قرار داد که فقط از آن سود ببرند و فقط درصد کمی را به من بدهند؟

این خواننده و آهنگساز در ادامه گلایه‌های خود گفت: از این طرف با ما این گونه بر خورد می‌شود و از طرف دیگر آقایان شرکت دار موسیقی و تهیه کننده‌هایی که اصلا هیچ ارتباطی هم با موسیقی ندارند، برای ناخواننده‌ها در آمریکا کنسرت می‌گذارند. می‌خواهم بدانم آیا این مرگ بر آمریکاهایی که می‌گویند، الکی است و برای فریب مردم است؟ تا وقتی که امثال این آقایان هستند وضع موسیقی ما همین است و از این بهتر نخواهد شد. سوال این است که چرا باید موسیقی ما مورد بی‌احترامی واقع شود و فضا برای کار کردن ما نباشد ولی کسانی بخوانند که حتی یک خط نت بلد نیستند بخوانند.

وی در خصوص تعداد زیاد خواننده‌های این روز‌ها و تاثیر این تعداد بر روی کار خود گفت: من اصلا از این بابت ناراحت نیستم. به اعتقاد من هر چه تعداد خواننده‌ها بیشتر باشد بهتر است اما متاسفانه این تعدادی که از آن‌ها تحت عنوان خواننده نام برده می‌شود، اصلا خواننده نیستند بلکه بیش از هر چیزی نا‌خواننده‌اند و حتی بلد نیستند یک خط نت را کامل بخوانند و با افکت‌های کامپیوتری و این چیز‌ها خود را به زور به نام خواننده قالب کرده‌اند. بعضی‌ها هم که از نام پدرهای خواننده خود سواستفاده می‌کنند در حالی که صدایشان به اندازه صدای یک خروس هم نیست.

کاظمی در پایان گفت: امیدوارم هر چه زود‌تر بتوانم آلبوم‌هایم را که کلی هم برای آن‌ها زحمت کشیده‌ام به بازار بفرستم. این کار‌ها به تایید دوستان اهل موسیقی کارهای خوب و تایید شده‌ای هستند و به عنوان کار خوب می‌توان از آن‌ها نام برد. اما متاسفانه دستهایی که پشت پرده هستند این امکان را از ما می‌گیرند. من واقعا نمی‌توانم قضیه را باز کنم و این نیاز به یک زمان مناسب دارد. امیدوارم که هر چه زود‌تر به خود بیاییم تا موسیقی ما به زوال کشیده نشود. من واقعا برای موسیقی این روز‌ها تاسف می‌خورم و دلم برایش می‌سوزد. چون برای آن زحمت زیادی کشیده‌ام. نمی‌خواهم زحمات من و امثال من هدر برود.

منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما
سه شنبه ۱۵ شهر ۱۳۹۰ ۱۳:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.