به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / ۴ گنج کشف نشده و ۱۳ گنج کشف شده جهان !

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید



ارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۴ گنج کشف نشده و ۱۳ گنج کشف شده جهان !

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,648
اعتبار: 49
سپاس کرده: 3,463
سپاس شده: 3,019 در 1,588 موضوع

امتياز: 2,454.43

ارسال: #1
۴ گنج کشف نشده و ۱۳ گنج کشف شده جهان !
قدیمی ها باور خاصی داشتند؛ اینکه هر جا ماری دیدید که روی زمینی چمباتمه زده و قصد بلند شدن هم ندارد؛ یعنی اینکه حتما زیرش یک گنج بزرگ پنهان است. طبق همین باور هر کسی که قصد رسیدن به گنج و طلاهای ناب را دارد باید از پس نگهبان گنج بر بیاید. خیلی ها تا امروز جانشان را سر همین گنج های زیرزمینی گذاشته اند. اصلا تاریخ بشر پر است از داستان آدم هایی که به سودای رسیدن به گنج و یکشبه پولدار شدن راه پرخطری را طی کرده و چه بسا دست خالی سر جای اولشان برگشته اند.

رویای رسیدن به گنج رؤیای همیشگی آدم ها بوده؛ اینکه یک روز از قضا کلنگ یک کشاورز در زمین به شیء سفالی بخورد و از آن سکه های طلا بیرون بزند یا اینکه در حفاری خانه ای قدیمی صندوق صندوق عتیقه از دل خاک بیرون بریزد. تاریخ پر است از داستان گنج یاب ها؛ کسانی که گاه درست به هدف می زنند و به گنج رؤیاهایشان می رسند و کسانی که به طمع پیدا کردن گنجینه زیر خاکی همه دار و ندارشان را از دست می دهند و به هیچ چیزی هم نمی رسند.

گنج برای ما همیشه یک داستان خیالی بوده؛ یک افسانه که عده ای را به خودش مشغول کرده. اما نگاهی به این نقشه نشان می دهد که رویای رسیدن به گنج آنقدرها هم دور و دراز نیست. هنوز هم در یک چشم به هم زدن هم می شود بار همه زندگی را یکشبه بست. بشتابید که هنوز از گنج های دنیا سه چهارتایی باقی مانده است!

















منبع:ایران ویج
سه شنبه ۱۵ شهر ۱۳۹۰ ۱۶:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 






تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.