به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / محمدحسين ضيايي:بازي سنگيني بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمدحسين ضيايي:بازي سنگيني بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 26
سپاس شده: 272 در 149 موضوع

امتياز: -149.85

ارسال: #1
محمدحسين ضيايي:بازي سنگيني بود
[color=#000] سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز گفت: امروز بازي بسيار سنگيني را انجام داديم و من اولين جلسه‌اي بود که با تيم گسترش فولاد کار مي‌کردم.
[/color]

[color=#000] [/color]
[color=#000] محمدحسين ضيايي در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبريز اظهار کرد: بازي خيلي خوبي بود. ما توانستيم در نيمه اول تيم ذوب آهن را متوقف کنيم اما به هر حال ذوب آهن بسيار خوب کار کرد و ما قصدمان اين بود که در ضد حملات به گل دست يابيم اما بازي خوب ذوب آهن باعث شد که به عقب رانده شويم و روي دو اشتباه فردي گل دريافت کنيم. [/color]
[color=#000]
وي با بيان اينکه ارتفاع بالاي ورزشگاه فولاد شهر از سطح دريا و آماده نبودن بازيکنان ما از لحاظ بدني، دو عاملي بود که باعث شد سرانجام تسليم تيم ذوب آهن شويم.
سرمربي تيم گسترش فولاد تبريز تصريح کرد: امروز در خط حمله قدرت تمام کنندگي نداشتيم چرا که بازي خوب ذوب آهن ما را به عقب مي‌راند.
ضيايي افزود: من به بچه‌هاي خود تبريک مي‌گويم؛ چرا که فکر نمي‌کردم در نيمه اول چنين بازي بسيار خوبي انجام دهيم. مطمئنم که با اين توان مي‌توانيم در ليگ يک موفق باشيم.

[/color]

امضا كاربر
زانو نمی زنم...

حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد!

abw" کوروش کبیــــــــــــــــر! "Aft
چهار شنبه ۴ آبا ۱۳۹۰ ۲۱:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واکنش تند محمد فنايي به حرف‌هاي قلعه‌نويي پسربد 0 259 چهار شنبه ۲۹ مرد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح
آخرین ارسال: پسربد
  زرينچه: فروزان توانايي بالايي دارد، بايد بهتر شود آقانیما 0 134 سه شنبه ۱۴ مرد ۱۳۹۳ ۱۹:۲۰ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  دايي از دو ليست مالي ديگر رونمايي کرد آقانیما 0 168 سه شنبه ۱۹ فرو ۱۳۹۳ ۲۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  حاشيه کنفرانس مطبوعاتي دايي و قلعه‌نويي پسربد 0 200 پنج شنبه ۱۴ شهر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  هفته بعد اعلام راي نهايي نصرتي و رضايي hoseindavudi 0 213 سه شنبه ۱۰ آبا ۱۳۹۰ ۲۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  استيلي،قلعه نويي و طباطبايي در جشن ميلاد امام علي(ع)‌[عکس] esii 0 356 شنبه ۲۸ خرد ۱۳۹۰ ۱۴:۴۸ عصر
آخرین ارسال: esii

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.