به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / سرمربي شيرين فراز:فكر نمي‌كردم اينگونه ببازيم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرمربي شيرين فراز:فكر نمي‌كردم اينگونه ببازيم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 26
سپاس شده: 272 در 149 موضوع

امتياز: -149.85

ارسال: #1
سرمربي شيرين فراز:فكر نمي‌كردم اينگونه ببازيم
[color=#000] سرمربي شيرين فراز کرمانشاه مي‌گويد که فکر نمي‌کرد با اختلاف 4 گل شکست بخورد و فکر مي‌کرد اگر تيمش شکست بخورد با اختلاف يک گل اين اتفاق بيفتد.

[/color]

[color=#000] [/color]
[color=#000] مجيد آغاجري در نشست خبري پس از پايان بازي استقلال و شيرين فراز کرمانشاه که با نتيجه 5 بر يک به سود استقلال به پايان رسيد اظهار کرد: تيم من تيم جواني است و احتياج به زمان دارد. استقلال هم تيم بزرگي است. ساختاري کلي تيم ما در نيمه اول بسيار خوب بود. گل اولي که دريافت کرديم مشکلي در کار ما ايجاد نکرد و به بازي ادامه داديم. نيمه دوم نيز بازي را خوب آغاز کرديم و با دو مهاجم کار را ادامه داديم و رو به جلو حرکت کرديم. حتي مي‌خواستيم که استقلال را همان جلو پرس کنيم اما گل دوم کمر تيم ما را شکست که اشتباه درکه باعث اين گل شد. [/color]
[color=#000]
وي ادامه داد: با وجود اين مسئله بازيکنان من سرشان را پايين نينداختند و بازي را ادامه دادند که بازي خوبي را هم انجام دادند و ضد فوتبال بازي نکردند. اگر گل دوم را دريافت نمي‌کرديم بيشتر براي استقلال مشکل‌ساز مي‌شديم.
سرمربي شيرين فراز کرمانشاه در پاسخ به اين سوال که آيا فکر مي‌کرد 5 گل از استقلال دريافت کند گفت: خير. فکر نمي‌کردم که با اين تعداد گل شکست بخوريم اما بازيکنان ما فوتبال جانانه و رو به جلويي را انجام دادند و حداقل ثابت کردند که فوتبال در عين باخت هم مي‌تواند زيبا باشد. من فکر مي‌کردم اگر هم شکست بخوريم با يک گل اين اتفاق مي‌افتد.

[/color]

امضا كاربر
زانو نمی زنم...

حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد!

abw" کوروش کبیــــــــــــــــر! "Aft
چهار شنبه ۴ آبا ۱۳۹۰ ۲۱:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از غرازه سپاسگزاری کرده است. هدی عسل
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آغازجلسه‌هماهنگي‌براي‌ميزباني‌ايران‌درجام‌ملت‌ها آقانیما 0 133 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۴۰ عصر
آخرین ارسال: آقانیما
  حکم‌راي‌کسرامتياز ازتيم‌هاي‌ليگ‌يک‌صادرشده آقانیما 0 144 دو شنبه ۱۸ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۳۸ عصر
  اسکوچيچ:بايد با عقل‌مان بازي‌مي‌کرديم نه قلب‌مان آقانیما 0 136 يك شنبه ۱۷ فرو ۱۳۹۳ ۲۰:۵۶ عصر
  فونيکه‌:هر تيمي‌بيشتر پول بدهد همان‌جا مي‌روم hoseindavudi 0 235 دو شنبه ۱ خرد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ صبح
آخرین ارسال: hoseindavudi
  کاظميان:شرايط‌براي‌چهارمين‌جام‌جهاني‌فراهم‌است hoseindavudi 0 159 جمعه ۱۹ اسف ۱۳۹۰ ۲۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  برتري‌مقابل پرسپوليس شروعي‌جديد براي‌ملوان نیمـا 0 205 پنج شنبه ۱۵ دي ۱۳۹۰ ۱۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نیمـا
  برگي‌زر:بازيکنان تربيت بي‌غيرت وبي‌تعصب نيستند نیمـا 0 176 چهار شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: نیمـا

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.