به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / سرمربي پيام مخابرات:ويسي بهترين مربي ليگ برتر

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرمربي پيام مخابرات:ويسي بهترين مربي ليگ برتر

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 26
سپاس شده: 272 در 149 موضوع

امتياز: -149.85

ارسال: #1
سرمربي پيام مخابرات:ويسي بهترين مربي ليگ برتر
[color=#000] سرمربي تيم فوتبال پيام مخابرات فارس گفت: صبا با بازي خوبي که امروز در مقابل ما ارائه داد، توانست ما را شکست دهد. از اين رو من عبدالله ويسي را بهترين مربي ليگ برتر مي‌دانم.
[/color]

[color=#000] [/color]
[color=#000] اصغر اکبري پس از شکست از صبا در جام حذفي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه ما در دور اول به تيم خوبي مانند صبا برخورديم. ما مي‌دانستيم در اين بازي شانس زيادي براي پيروزي نخواهيم داشت. [/color]
[color=#000]
وي ادامه داد: صبا و مجموعه کادر فني‌اش با جذب بازيکنان باانگيزه ليگ برتر توانستند کاري را انجام دهند که شايد کمتر کسي بتواند آن را انجام دهد و آن هم اينکه بتواند جزو 4 تيم بالاي جدول ليگ برتر باشد.
سرمربي پيام مخابرات فارس گفت: صبا از ابزارها و بازيکنان قوي‌تري نسبت به ما برخوردار است و با بازيکناني که جذب کرده‌اند همه داراي انگيزه بوده و بيشتر بازيکنانش شناختي نسبي روي بازيکنان ما داشتند.
اکبري در مورد داوري نيز گفت: ما بايد آنقدر قوي باشيم که در برابر اشتباه‌هاي داوري سکوت کنيم و اعتراضي نداشته باشيم. من به خاطر صحنه‌اي که نزديک بود تک به تک شود از کوره در رفتم و به داور اعتراض کردم.
وي در پايان گفت: اين بازي بيشتر براي ما يک ديدار تمريني بود براي هماهنگي بيشتر بين بازيکنان‌مان ولي بازيکنان من خوب بازي کردند. اميدوارم در بازي‌هاي آينده که در ليگ يک پيش رو داريم بتوانيم خود را در حد و اندازه نماينده استان فارس نشان دهيم.
[/color]

امضا كاربر
زانو نمی زنم...

حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد!

abw" کوروش کبیــــــــــــــــر! "Aft
چهار شنبه ۴ آبا ۱۳۹۰ ۲۲:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.