به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / ويسي :پيام را دست كم نگرفتيم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ويسي :پيام را دست كم نگرفتيم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 26
سپاس شده: 272 در 149 موضوع

امتياز: -149.85

ارسال: #1
ويسي :پيام را دست كم نگرفتيم
[color=#000] سرمربي تيم صباي قم پس از صعود تيمش به جمع شانزده تيم پاياني جام حذفي گفت: هيچ کدام از حريفان‌مان را دست کم نمي‌گيريم و در جام حذفي پرقدرت حاضر مي‌شويم.
[/color]

[color=#000] [/color]
[color=#000] عبدالله ويسي پس از شکست تيم پيام مخابرات و صعود به مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي اظهار کرد: اين بازي اولين بازي‌مان بود و من به بازيکنان گفته بودم که در مقابل تيم با انگيزه‌اي چون پيام کار سختي داريم. [/color]
[color=#000]
وي ادامه داد: تيم پيام با بازي‌اي که امروز در مقابل ما انجام داد، نشان داد که در ليگ يک مي‌تواند در جايگاه بالاتري قرار گيرد.
عبدالله ويسي گفت: ما در اين بازي تمام تفکرات‌مان اين بود که طوري بازي کنيم که کار به پنالتي نکشد و بتوانيم حريفان‌مان را در همان 90 دقيقه شکست دهيم.
وي افزود: ما در اين بازي تيم پيام فارس را دست کم نگرفتيم چون مي‌دانستيم آن‌ها با روحيه بالا مقابل صبا که در حال حاضر جزو 4 تيم بالاي جدول است، روبه‌روي ما بازي مي‌کنند.
ويسي درباره وضعيت چمن ورزشگاه يادگار امام قم گفت: مسئولان مربوطه بايد از اين زمين مراقبت کنند تا مانند بازي امروز به خاطر شرايط زمين گل ساده‌اي دريافت نکنيم.
وي در پايان گفت: بازيکنان ما نبايد در هيچ رقابتي تيم حريف را دست کم بگيرند بلکه بايد با پشتکار، تلاش وجديت براي رسيدن به قله‌هاي بلند و اهدافي که در نظر داريم تلاش کنيم تا بتوانيم صبا را به جايگاه واقعي خود نزديک کنيم.

[/color]

امضا كاربر
زانو نمی زنم...

حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد!

abw" کوروش کبیــــــــــــــــر! "Aft
چهار شنبه ۴ آبا ۱۳۹۰ ۲۲:۰۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باحكم فيفا از استيل آذين 12 امتياز كم مي شود hoseindavudi 0 249 يك شنبه ۲۲ آبا ۱۳۹۰ ۲۰:۰۱ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  دبيركل كنفدراسيون فوتبال آسيا از فدراسيون ايران تشكر كرد esii 0 240 سه شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۰ ۲۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: esii
  مدير مجموعه ورزشي آزادي: بدون هيچ مشكلي داربي 70 را ميزباني مي كنيم esii 0 191 چهار شنبه ۱۰ فرو ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر
  خاكپور: شايد مشكل استيل‌آذين من باشم، اما بازيكنان كم‌كاري نمي‌ esii 0 274 شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۰۷ عصر
  خاكپور:مشكلي اصلي تيم استيل آذين، ضعف مربيگري است esii 0 216 شنبه ۷ اسف ۱۳۸۹ ۱۴:۰۰ عصر
  فركي: آبروي ما بيشتر از اين است كه كم‌كاري كنيم esii 0 265 دو شنبه ۲۵ بهم ۱۳۸۹ ۱۴:۳۴ عصر
  كاسيميرو: كوئيرز مي‌تواند به فوتبال ايران كمك كند esii 0 246 يك شنبه ۱۷ بهم ۱۳۸۹ ۱۳:۴۷ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.