به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / فشنگچي: من با هيچکس مشکلي ندارم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فشنگچي: من با هيچکس مشکلي ندارم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
فشنگچي: من با هيچکس مشکلي ندارم
[color=#000]هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در جام حذفي تيم‌هاي ليگ يکي، مقابل استقلال و پرسپوليس شير مي‌شوند.
[/color]

[color=#000]
امیر حسین فشنگچی گفت: بازی ما مقابل مس رفسنجان بسیار سخت بود، آنها دوندگی خوبی داشتند و انتحاری عمل کردند.
وی افزود: تیم های دسته یکی در جام حذفی مقابل استقلال و پرسپولیس شیر می شوند؛ اما گلی را که خوردیم روی یک اشتباه فردی بود و خوشبختانه توانستیم در وقت اضافی کار را تمام کنیم.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اختلاف با شیث رضایی و علت برگزاری مراسم آشتی کنان در تمرین امروز تیم، تصریح کرد: این مسئله صحت ندارد، من با هیچکس مشکلی ندارم.
وی درپاسخ به اینکه پس آیا کس دیگری با وی مشکل داشته است، گفت: نمی دانم، این حرف ها را از من نپرسید.
فشنگچی درباره بیانه‌ای که علیه او در محل تماشاگران نصب شده بود، اظهار داشت: وقتی این همه مردم به ورزشگاه می آیند و تیم ما را تشویق می کنند دیگر نباید به اقدام فردی که دست به چنین کاری زده و ذهن ها را خراب می کند، توجه کرد.
وی افزود: باشگاه، این فرد را می شناسد و تصمیم دارد با او برخورد جدی را داشته باشد. انجام چنین اقداماتی در محیطی عمومی اصلاً درست نیست. خدا را شکر که مردم همه چیز را می دانند و همیشه از تیم ما حمایت کرده اند.
[/color]
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.