به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / کاظميان:قبول ندارم؛کاظميان هميشگي هستم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاظميان:قبول ندارم؛کاظميان هميشگي هستم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
کاظميان:قبول ندارم؛کاظميان هميشگي هستم
[color=#000]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اينکه مي‌گويند ديگر جواد کاظميان قبلي نيستم را قبول ندارم.
[/color]

[color=#000]
جواد کاظمیان گفت: می دانستم وقتی در بازی با نفت 3 گل را به ثمر رساندم توقعات از من بالا خواهد رفت.
وی افزود: در فوتبال همیشه رسم بوده که وقتی گل نمی زنی مورد انتقاد قرار می گیری. در بازی با نفت توپ هایم به گل تبدیل شد و در بازی دیروز این اتفاق نیفتاد.
مهاجم پرسپولیس یادآور شد: اینکه می گویند من کاظمیان همیشگی نیستم را قبول ندارم. روز به روز پیشرفت هم کرده ام.
وی درباره دیدار تیمش با داماش گیلان گفت: این تیم بسیار روی فرم بوده و مدام می برد پس بازی سختی با آنها خواهیم داشت. با برد مقابل تیم مس رفسنجان در جام حذفی و گل آخری که زدیم بدشانسی ها از تیم ما رفت.
کاظمیان یادآور شد: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد که می توانند شرایط سخت را پشت سر بگذارند. سعی می کنیم داماش را ببریم و موقعیت خود را در جدول لیگ برتر بهتر کنیم.
[/color]
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.