به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / مربي سياه جامگان خراسان پس ازپيروزي بر سايپا

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مربي سياه جامگان خراسان پس ازپيروزي بر سايپا

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
مربي سياه جامگان خراسان پس ازپيروزي بر سايپا
[color=#000]مربي تيم فوتبال سياه جامگان خراسان پس از پيروزي تيمش در مقابل سايپا البرز در جام حذفي و صعود به مرحله پنجم اين جام گفت: امروز در جلسه‌اي با مديران باشگاه در خصوص ادامه همکاري‌ام با سياه‌جامگان تصميم‌گيري خواهم کرد.

[/color]

[color=#000]
آرمين رهبر گفت: من توسط مربي بزرگي يعني کاظم غياثيان به سياه‌جامگان آمدم و با تصميم خداداد عزيزي در تيم ماندم و سابقه و کارنامه‌ام هم مشخص است و در چند بازي گذشته توانايي‌هاي خودم را نشان دادم، هيچ ادعايي ندارم اما بايد در خصوص جايگاهم در تيم با مديران آن صحبت کنم.
وي ادامه داد: مديران باشگاه اعلام کرده‌اند که براي تيم سرمربي استخدام خواهند کرد. اين کار جزو اختيارات مديران باشگاه است و من هم به همه آنان احترام مي‌گذارم و با همه آن‌ها دوست هستم. تاکنون براي تشکيل جلسه به محل باشگاه نرفته‌ام اما امروز براي مشخص شدن ادامه همکاري‌ام با سياه‌جامگان جلسه‌اي با خداداد عزيزي، مدير فني تيم و محمدرضا عباسي، مالک آن خواهم داشت و در آن جلسه مشخص خواهد شد که مي‌مانم يا مي‌روم.
رهبر در ادامه در خصوص پيروزي تيمش در مقابل تيم سايپا البرز در جام حذفي تصريح کرد: با توجه به شناختي که از مجيد صالح داشتم و آناليزي که از بازي اين تيم کرده بودم، مي‌دانستم که او علاقه زيادي به ضد حمله دارد و تاکتيک اصلي‌اش ضد حمله خواهد بود، بنابراين در تمرينات هفته گذشته براي مقابله با اين تاکتيک کار کرديم و پشت دفاع خود را بر روي ضد حمله حريف بستيم و تلاش کرديم با استفاده از ضد حمله و ضربات ايستگاهي به گل برسيم که همينطور هم شد و با يک ضربه ايستگاهي به گل رسيديم و پيروز شديم.
وي افزود: براي ما در اين ديدار نتيجه خيلي مهم بود. ما اکنون تنها تيم دسته دومي در جام حذفي هستيم و پيروزي مقابل يک تيم ليگ برتري اهميت زيادي داشت. بنابراين خيلي دفاعي بازي کرديم و بازي که انجام داديم به هيچ وجه تماشاگرپسند نبود و از اين بابت از تماشاچياني که براي ديدن اين بازي به ورزشگاه آمده بودند، عذرخواهي مي‌کنم.
تيم فوتبال سياه جامگان خراسان بعد از پيوستن سيد کاظم غياثيان به تيم ابومسلم، بدون سرمربي به کار خود ادامه مي‌دهد.
[/color]
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.