به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / الجزيره: جنبش تسخير وال استريت، اردوگاه دائم در بوستون داير کرد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الجزيره: جنبش تسخير وال استريت، اردوگاه دائم در بوستون داير کرد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 14,223
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
الجزيره: جنبش تسخير وال استريت، اردوگاه دائم در بوستون داير کرد
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/08/05 00:40:43.15 شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد جنبش quotation mark تسخیر وال استریت quotation mark ، اردوگاه دائم در شهر بوستون آمریکا دایر کرد. به گزارش این شبکه، فعالیت های جنبش تسخیر وال استریت در آمریکا ادامه دارد.

این جنبش در اعتراض به نابرابری درآمد میان شهروندان این کشور شکل گرفت.

اردوگاه بوستون یکی از بزرگ ترین اردوگاه های این جنبش است. فادی منصور خبرنگار این شبکه در بوستون در گزارشی در این زمینه افزود اینجا در مرکز مالی شهر بوستون این اردوگاه تشکیل شد و یکی از مراکز اصلی جنبش تسخیر وال استریت در آمریکا است.

اما زندگی روزانه در این اردوگاه چگونه است؟ ابتدا چند نفر در پایان ماه سپتامبر چند چادر در این مرکز برپا کردند و اینک در این اردوگاه صدها نفر حضور دارند و هزاران نفر از ساکنان این شهر به این اردوگاه آمد و شد می کنند.

این اردوگاه برای این تاسیس شد که بماند و در مسیر بقا تاسیساتی برای آن ایجاد شد.

یکی از چادرها مختص تولید انرژی است.

در یکی از چادرها پلاکارهایی که بر روی آن شعارهای سیاسی نوشته می شود، وجود دارد و شاید مهم ترین چادر، چادر آشپزخانه است که بسیار شلوغ است و وعده های غذای روزانه را تهیه یا غذایی را که دیگر رستوران ها کمک می کنند توزیع می کند. دیم مازن مسئول اطلاع رسانی این اردوگاه گفت ما در ادامه دادن به فعالیت از بهار عربی الهام گرفتیم.

فعالیت ها و اعتراضات ما به سرعت به اوج خواهد رسید.

ما می خواهیم این فعالیت را حفظ کنیم. خبرنگار این شبکه تصریح کرد اردوگاه بوستون نیازهای خود را از طریق کمک های مردمی تامین می کند و تا کنون سی هزار دلار جمع آوری کرده که خودکفایی آن را تضمین کرده است ولی گسترده کردن این جنبش اعتراضی در آمریکا و جذب فعالان بیشتر، چالش هایی را برای ارائه کنندگان خدمات پشتیبانی مطرح کرده است. اریک مسئول خدمات پشتیبانی گفت بزرگ ترین چالش فراهم کردن جا برای خوابیدن،برپا کردن چادرهای اضافی و استفاده حداکثری از این مکان است.

روزانه افراد زیادی درخواست می کنند که در این اردوگاه شب را به صبح برسانند و بخشی از این جنبش باشند. خبرنگار این شبکه در ادامه تصریح کرد فعالان این اردوگاه هر روز تحرکات اعتراضی خود را به ویژه در مخالفت با سیاست های مالی و پولی رئیس بانک مرکزی امریکا انجام می دهند.

فعالان این اردوگاه نیز در نشست عمومی خود در شب درباره امور اردوگاه و تحرکات آن تصمیم گیری می کنند.

همچنین یکی از چادرهای این اردوگاه به پایگاه های ارتباط اجتماعی برای برقراری ارتباط این اردوگاه با دیگر جنبش های اعتراضی در جهان تخصیص داده شده است. فیلیپ یکی از مسئولان چادر اطلاع رسانی گفت پایگاه های ارتباطی اجتماعی نقش مهمی در جنبش تسخیر وال استریت دارند.

این پایگاه ها، بهترین راه برای رساندن پیام ما است چرا که ما نود و نه درصد از شهروندان آمریکا هستیم. 00:43:53.13
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.