به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / دانستنيها v / پنج مرد معروف هالیوود که در زمان ازدواج به همسرشان خیانت کردند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پنج مرد معروف هالیوود که در زمان ازدواج به همسرشان خیانت کردند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,429.12

ارسال: #1
پنج مرد معروف هالیوود که در زمان ازدواج به همسرشان خیانت کردند
آشتون کاتچر
این روزها رسانه ها مرتب از آن صحبت می کنند ؛ جدایی دمی مور و آشتون کاتچر ، زوج نامتناسب هالیوود ، اما آنها به نظر بسیار عاشق و شیفته یکدیگر بودند.اما واقعیت این است که آشتون با بازیگر 23 ساله “سارا لیل” رابطه نامشروع برقرار کرده بود. به نظر می رسد آشتون تنها مردی نیست که به همسر و زندگی مشترکش پایبند نبوده ….

جسی جیمز
جسی بعد از جدایی اش از ساندرا بلاک بازیگر معروف و زیبای هالیوود اعلام کرد خوشبختی او در زمان زندگی با ساندرا تنها تظاهر و ظاهر سازی بوده !!!او بعدها اعلام کرد که ازدواجش با این هنرپیشه که برنده جایزه اسکار نیز شد تنها به خاطر بدست آوردن شهرت و معروفیت بوده است.”جیمز از قبل از ازدواج با ساندرا با زنی تاتوباز و معلوم الحال رابطه داشت و حتی بعد از علنی شدن خیانتش آن را نه تنها انکار نکرد بلکه این سخنان بی شرمانه را در مورد همسر متعهد و زیبایش زد!!!.

رایان فیلیپ
در واقع آقای رایان فیلیپ عنوان می کند:” جدایی من از ریس پترسون به علت خیانت نبوده ؛ من مشکلات زیادی در رابطه مان احساس می کردم ، حتی قبل از اینکه به اوی خیانت کنم قصد داشتم از او جدا شوم”.

ایتان هاووکی
او در زمان ازدواجش با یک مدل 22 ساله رابطه داشت. و علت آن را این عنوان کرد که همسرم “کوانتین ترانتینو” به من خیانت کرد ،پس من هم به او خیانت کردم.او نه تنها از این بابت احساس شرم نکرد بلکه احساس افتخار نیز می کند!

مورگان فیرمن
هیچکس انتظار این خبر را نداشت! اما دو سال پیش مشخص شد که آقای مورگان که به مدت 50 سال با همسرش زندگی کرده بود با زنی مرموز دیدار می کند. او پس از یک تصادف با این خانم به او علاقمند شده و رابطه عاشقانه ای با وی برقرار می کند. او بعدها رسوایی های بیشتری به بار آورد ؛ چرا که با نوه همسر سابقش با وجود 40 سال اختلاف سنی رابطه دارد!!!

و بلاخره آقای براد پیت خوش تیپ:
او در ظاهر زندگی خوبی با جنیفر آنیستون بازیگر معروف داشت ؛ او نه تنها عشقش را در مقابل دوربین ها به جنیفر بیان می کرد بلکه همواره ادعا می کرد بسیار خوشبخت و راضی است؛ اما تنها پس از بازی در فیلم ” آقا و خانم اسمیت” مشخص شد که آقای براد پیت دوست دارد زندگی مشترک سینمایی با آنجلینا را به واقعیت تبدیل کند ؛ پس از ماهها رابطه با او ، جنیفر که از خیانتش مطلع شده بود او را از خانه بیرون کرد!
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۱۳:۱۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.