به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / فرانسه و المان درباره نقش بانک مرکزي اروپا اختلاف دارند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرانسه و المان درباره نقش بانک مرکزي اروپا اختلاف دارند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
فرانسه و المان درباره نقش بانک مرکزي اروپا اختلاف دارند
تهران / واحد مرکزی خبر / اقتصادی 1390/08/05 00:46:26.19 کارشناسان اقتصادی اختیارات آینده صندوق ثبات مالی اروپا را مسئله ای مهم و مورد اختلاف میان پاریس و برلین می دانند. به گزارش شبکه تلویزیونی یورونیوز، به گفته تحلیلگران مهمترین مسئله مورد اختلاف میان فرانسه و المان نقش بانک مرکزی اروپا است.

کارستن برزسکی تحلیلگر اقتصادی گفت: quotation mark به نظر من موضع المان بسیار قاطع است.

برلین می گوید نقش بانک مرکزی اروپا نباید افزایش یابد و این بانک نباید نقش اهرم را برای صندوق ثبات مالی اروپا ایفا کند.

اما با توجه به پیشنهادهای کنونی و نحوه افزایش سرمایه صندوقهای نجات، معلوم نیست المان تا چه مدتی می تواند بر موضع خود اصرار ورزد.

بانک مرکزی اروپا در نهایت مجبور خواهد شد نقش فزاینده ای در ماههای اینده در منطقه ایفا کند و ممکن است این نهاد به وام دهنده اجتناب ناپذیری تبدیل شود که توسل به ان به عنوان اخرین گزینه اجباری خواهد بود.

quotation mark افزایش سرمایه بانکها برای جلوگیری از شوک ناشی از زیان دهی در برنامه نجات اقتصادی یونان مسئله ای حساس است و از دید بسیاری از تحلیلگران ، پول این برنامه نباید از جیب مالیات دهندگان اروپایی تامین شود.

نیکلاس مومبریا سخنگوی اکسفام در اروپا گفت : quotation mark من به این استدلال اعتقاد ندارم که بانکها پول ندارند یا نمی توانند وام دهند یا پول دولتی می خواهند.

به نظر من دولتها با کمک به بانکها برای افزایش سرمایه هایشان تلاش زیادی کرده اند و اینک زمان ان فرا رسیده است که بانکهانیز مسئولیت پذیر باشند.

quotation mark 00:47:45.10
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۱۳:۴۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.