به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن فرهنگ / تالار شعر و ادبیات / اشعار کوتاه v / داستان كوتاه عاشقتم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان كوتاه عاشقتم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 229
سپاس کرده: 3,621
سپاس شده: 4,533 در 2,255 موضوع

امتياز: 1,154,086.33

ارسال: #1
داستان كوتاه عاشقتم
داستان كوتاه عاشقتم

داستان جالبيه سعي كنيد تا آخر بخونيد...

مرد- نميفهمم چرا مسئله رو اينقد بيخودي مشكل ميكني. من كه گفتم چريان چي بوده عزيزم، تازه مگه باهم قرارنذاشته بوديم...

زن- نه، نه، نه منظورم اينا نيس...!

مرد- پس چي يه؟

زن- مي دوني... مي دوني چي يه!... شايد تو عاشق من نيستي!؟

مرد- من؟... من؟... من عاشقِت نيستم؟ من عزيزم؟ چرا اين حرفو مي زني؟ عاشقتر از من ديگه كي يه، هان؟ من عاشقتم جانم، عزيزم. من هميشه عاشقت بودم...

زن- از كجا مي دوني... هان؟

مرد- نمي دونم...! حِسش ميكنم. با تموم وجودم حسش ميكنم.

زن- از كجا اينقد مطمئني اون چيزي كه حس ميكني عشق، وَ نه چيز ديگه؟

مرد- مي دونم ديگه. يه حِسه. يه حس عجيب... تا حالا اينقد عاشق كسي نبودم. فكرم نميكردم ديگه ام بتونم اينجوري عاشق بشم. مي فهمي؟ تو با همه زناي ديگه ئي كه تا بحال مي شناختم فرق داري. تو يه چيز ديگه هسي. توعشقِ مني، جونَمي. همه كسامي. بذار يه چيزي واست بگم. اينو از ته قلبم ميگم. من جونمو حاضرم برات بدم.بخاطر تو حاضرم دست به هركاري بزنم. مي فهمي؟ حاضرم چشمامو درآرن. من عاشقِ هر ذره ي تـَنِتم. عاشقِِ عاشق ِ خود خودتم. عاشق نگاتم... باور كن! تو چشات كه نگا ميكنم، خوشبتخترين آدم روي زمينم.
كي ديگه عاشقتر از منه، هان؟

زن- جدي مي گم، از كجا مي دوني، نه واقعا؟ اگه مي دونستم كه تو واقعا عاشقمي، اگه مي تونستم حرفات باور كنم، اگه مي دونستم تو به من دروغ نمي گي، يعني در واقع به خودت...! تو واقعا عاشق ِ مني؟

مرد- آره عزيزم، آره جانم، آره عشقِ من، آره، آره، آره، من عاشقتم. كي ديگه عاشقتر از منه، هان؟ ببين... تو حتي اگه نخوان منو ببيني، يعني اگه منو از خودت بروني، براي ديدنت اگه شده هزار ساعت سر كوچه تون واميسم منتظرت تا بتونم واسه يه لحظه ام كه شده صورتِ ماهِ تو ببينم. تا بتنونم به اندازه ي يه چش به همزدن توچشاي ِ نازت نگا كنم... چرا اين سوآلا رو ميكني؟ يعني چطور ميتوني به عشق ِ من شك كني؟

زن- چرا شك نكنم...! آخه رو چه حسابي اين حرفارو ميزني؟ رو چه اصلي؟ يني ميخوام بگم چه مدارك واقعي براي اثبات عشقِت داري يا ميتوني بياري، هان؟ تو هي ميگي؛ عشاقِتم، تو عشق ِ من، جونمي، همه كسامي! اما اينا فقط حرفه عزيز دلم. حرفم كه ميدوني، يني باد! ببين، من ميدونم كه عاشقِت هستم. خوبم ميدونم. ولي چه جوري مطمئن باشم كه تو عاشق مني؟

مرد

- تو چشام نگا كن!... توچشام نگا كن! نميتوني تو چشام بخوني كه من واقعا عاشقِتم؟ نگا كن تو چشام؟ چشادروغ نميگن. نگا كن!... فكر ميكني من ميتونم تو رو فريب بدم؟ با اين چشا؟ با اين چشاي عاشق...؟ نميدونم چرا منو اينقد عذاب ميدي. چرا تو ذوقِ آدم ميزني؟

زن- من تو ذوقِت ميزنم؟ من عذابت ميدم؟ اينجوري عاشقي؟ يه همچين چيز كوچيكي تو ذوقِت ميزنه؟ عذابت ميده؟اونوخ تازه ازم ميپرسي، چطور ميتونم به عشقِت شك كنم؟

مرد- من عاشقتم عزيزم، گوش ميدي! ميفهمي چي ميگم، عا - ش ِ - قـ ِ – تم.

زن- عاشقتم، عاشقتم، عاشقتم...! گفتن عاشقتم خيلي ساده س عزيز ِ من.

مرد- خب ديگه پس من چيكار كنم؟ بايد حتما خودمو بكـُشـَم تا تو باورت بشه؟

زن- خواهش ميكنم احساساتي نشو. اينقدم قضيه رو ملودراماتيكِش نكن كه اصلا خوشم نمي ياد. آدمم انقدربيحوصله! اگه تو واقعا عاشقم باشي انقدر زود از كوره درنميري!

مرد- من نه آدمه بيحوصله ئي هستم و نه از كوره دررفتم؛ ولي فقط ميخوام يه سوآل ازت بكنم. چطور ميتونم بِت ثابت كنم كه عاشقتم؟

زن- من كه نميتونم بِت بگم كه تو چطور بايد عاشقم باشي. چطور عشتِ تو ابراز كني يا اونو نشون بدي. خودت بايد بدوني چه جوري، چه فرمي، چه شكلي! من چه ميدونم. بايد تو وجودِت باشه، بايد از اونجا بزنه بيرون.به اين سادگي يا كه نيس، چي فكر كردي...! ولي... ولي شايدم راس ميگي؟

مرد- شايد...! شايد...! تازه ميگي شايد! پس چي كه راس ميگم عزيزم. مسلمه اين حسي كه تو سينَمه، اين عشقي

كه...
عاشقتم ، عاشقتم ، عاشقتم...! گفتن عاشقتم خيلي ساده س عزيز ِ من.

زن- ولي چرا؟... هان، چرا؟ چرا ميگي عاشقتم؟ با چه اطميناني؟ يني چه ضمانتي ميتوني به من بدي؟... من ميفهمَم

كه تو... باورت شده عاشق ِ مني، ولي... ولي شايد ته قلبِت بدون اينكه خودت بخواي... واقعا عاشق ِ من نيستي! خيلي امكان داره كه داري اشتباه ميكني. ميفهمي ميخوام چي بگم؟ من ميدونم كه تو آدم صادقي هستي.ولي شايد به اين خاطر به من مگي عاشقتم چون اينقد به خودت گفتي، كه ديگه امر بـِهت مشتبه شده عاشق ِاگه اشتباه كني چي؟ اگه اون حسي كه به من داري عشق نباشه چي؟ اگه يه چيزي باشه... شبيه محبت يا چه ميدونم علاقه، انوخ چي؟ از كجا ميدوني كه واقعا عشقه؟

مرد- واي ديگه چه جوريگم من. داري واقعا ديونم ميكني!

زن- ديونت ميكنم! ازت ميپرسم عاشقمي يانه، ديونت ميكنم! اينجوري ميخواي ثابت كني كه عاشقي، آره!

مرد- من... من... من نميدونم... نميدوم، نميفهمم... من نميفهمم... من ديگه... عزيز ِ من، جان ِ من، قربونت برم،

نازنين، دارم ميگم عاشقتم... عاشقتم...! ميدوني دارم چي ميگم؟ ميفهمي اصلا؟ دِ آخه ديگه چه جوري بگم.

چيكار كنم، عجب بدبختي يه ها...

زن- بديختي يه!... بدبختي يه!... ديدي گفتم عاشقم نيستي، ديدي!... من ميدونستم
پنج شنبه ۵ آبا ۱۳۹۰ ۱۵:۲۴ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از ariaie سپاسگزاری کرده است. امیرامیر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.