به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار عمومي v / احمدی​نژاد : با قذافی دیدار نداشته ایم + عکسی که میگوید دیدار گرمی

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احمدی​نژاد : با قذافی دیدار نداشته ایم + عکسی که میگوید دیدار گرمی

نویسنده پیام
*
سپاس کرده: 497
سپاس شده: 1,331 در 648 موضوع

امتياز: 779.02

ارسال: #1
احمدی​نژاد : با قذافی دیدار نداشته ایم + عکسی که میگوید دیدار گرمی
به گزارش «خبرآنلاین» رئیس جمهور در جمع مردم بیرجند در خراسان جنوبی، ادامه داد: با من مشكل دارید، ولی با مردم كه نباید مشكل داشته باشید. هرچه دلتان می‌خواهد به ما بگویید، ما هم كه جواب نمی‌دهیم و این مساله را آزاد گذاشته‌ایم، ولی بدانید كه این ملت بیدارند و اگر وقتش برسد و هركس كه بخواهد جلوی پیشرفتشان بایستد ظرف ‌‌٢ ثانیه او را از جلوی راه برخواهند داشت.

وی افزود: در گفت‌وگویی كه با خبرنگار آمریكایی داشتم به او گفتم كه در ‌‌٢٥ سال گذشته هیچ‌یك از روسای جمهور و معاونان كشور ما با دیكتاتور لیبی دیدار نكرده بودند.

هرچند كه با مردم لیبی همواره دوست بودند اما شما از روسای جمهور و نخست وزیرهای اروپایی یكی را به من نشان دهید كه به كشور لیبی سفر نكرده باشد.

عده‌ای بر این عقیده هستند كه قذافی را مانند بن لادن كشتند تا حرف‌ها را نزند؛ چرا كه اگر قرار بود این آقا محاكمه شود و بگوید برای انتخابات به چه كسانی پول داده و از سوی چه كسانی حمایت می‌شده است، آن وقت خیلی از مسائل عوض می‌شد.
اینم که لابد فتوشاپه

و این را هم با پینت ویندوز نقاشی کردند
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۶ آبا ۱۳۹۰ ۱۶:۲۳ عصر، توسط f@rshad.)
جمعه ۶ آبا ۱۳۹۰ ۱۵:۴۰ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از f@rshad سپاسگزاری کرده است. eiman102
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.