به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / محمد غلامي:حقم نبود از تيم ملي خط بخورم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمد غلامي:حقم نبود از تيم ملي خط بخورم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
محمد غلامي:حقم نبود از تيم ملي خط بخورم
[color=#000]تمام تلاشم را مي کنم تا به پرسپوليس گل بزنم. اين بازي براي من حساسيت خاص و ويژه اي دارد چرا که کي وش و دستيارانش اين بازي را مي بينند. [/color]

[color=#000]
محمد غلامی مهاجم داماش گیلان معتقد است که تیمش بازی سختی مقابل پرسپولیس در پیش خواهد داشت.او در مورد بازی فردا حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« بازی سختی با پرسپولیس داریم. آنها نتیجه نگرفتند و در بحران هستند. من برای پرسپولیس و استیلی ناراحتم ولی ما تلاش می کنیم که برنده شویم. دوست دارم تیم ما برنده شود. بالاخره میزبانیم و باید از این امتیاز برای گرفتن 3 امتیاز خانگی استفاده کنیم.»
او ادامه می دهد:« اگر بخواهم نتیجه را بگویم خیلی سخت است ولی ما در خانه به هیچ تیمی باج نداده و نمی دهیم. فعلا تیم ما روی دور برد است و انشالله این روند را ادامه می دهیم. یقین بدانید چیزی به جز پیروزی فکر نمی کنیم. من واقعا دوست ندارم برد تیم ما باعث شود که استیلی برود ولی چاره ای نیست.»
غلامی در پاسخ به این سوال که قول گلزنی می دهی تاکید می کند:«تمام تلاشم را می کنم تا به پرسپولیس گل بزنم. این بازی برای من حساسیت خاص و ویژه ای دارد چرا که کی وش و دستیارانش این بازی را می بینند. من در اردوی قبلی حقم نبود، خط بخورم و این انگیزه ام را چندبرابر کرده تا در این بازی توانایی های خود را نشان دهم.»
او در مورد پیروزی داماش در جام حذفی می گوید:« ما می خواهیم در جام حذفی قهرمان شویم. حتی در لیگ برتر هم دنبال قهرمانی هستیم. ای کاش قاسمپور زودتر آمده بود. ما الان داریم حسرت امتیازهایی را می خوریم که 5 هفته اول لیگ از دست دادیم. قاسمپور اگر بود، حداقل 3 بازی از 5 بازی اول را می بردیم.»
[/color]
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۰۰:۵۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.