به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / دختر جوانی در یکی از بزرگراههای مشهد به ضرب چاقو کشته شد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر جوانی در یکی از بزرگراههای مشهد به ضرب چاقو کشته شد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 7,099
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #1
دختر جوانی در یکی از بزرگراههای مشهد به ضرب چاقو کشته شد
ساعت حدود ۲۱ شب پنجشنبه گذشته شهروندان دختر جوانی را در حاشیه بزرگراه در حالی مشاهده کردند که بر اثر وارد آمدن ضربات چاقو غرق در خون بود و از درد به خود میپیچید.

آنان بلافاصله با مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ تماس گرفتند و دقایقی بعد دختردختر جواني در يکي از بزرگراه هاي مشهد به ضرب چاقو کشته شد. به گزارش خراسان، ساعت حدود ۲۱ شب پنج شنبه گذشته شهروندان دختر جواني را در حاشيه بزرگراه در حالي مشاهده کردند که بر اثر وارد آمدن ضربات چاقو غرق در خون بود و از درد به خود مي پيچيد. آنان بلافاصله با مرکز فوريت هاي پزشکي ۱۱۵ تماس گرفتند و دقايقي بعد دختر ۲۵ ساله به بيمارستان شهيدهاشمي نژاد منتقل شد. اما اقدامات درماني و تلاش پزشکان براي نجات وي به نتيجه نرسيد و اين دختر بر اثر خون ريزي و شدت ضربات وارده به سمت چپ بدنش جان خود را از دست داد. با مرگ اين دختر، پرسنل بيمارستان موضوع را به پليس ۱۱۰ اطلاع دادند. در پي دريافت اين خبر، ماموران کلانتري طبرسي جنوبي عازم بيمارستان شدند و با تاييد ماجراي جنايي، مراتب را به قاضي اسماعيل شاکر(قاضي ويژه قتل عمد) اعلام کردند. عقربه هاي ساعت بيمارستان ۲۲ شب را نشان مي داد که مقام قضايي به همراه پزشک قانوني، اکيپ بررسي صحنه جرم و کارآگاهان پليس جنايي، وارد بيمارستان شدند و بدين ترتيب تحقيقات قضايي و پليسي درباره چگونگي اين جنايت، ادامه يافت. بررسي هاي ميداني قاضي ويژه قتل عمد بيانگر آن بود که مقتول در يک کافه قنادي در بولوار خيام شمالي مشغول به کار بوده که ساعتي قبل به دست فرد ناشناسي در انتهاي سي متري طلاب و در بزرگراه با ضربات کارد مجروح شده است. سرنخ مهم اين ماجرا زماني به دست آمد که ماموران اورژانس گوشي تلفن همراه مقتول را که در صحنه حادثه افتاده بود، تحويل مقام قضايي دادند. تحقيقات کارآگاهان روي شماره تلفن ها که با دستور قاضي ويژه قتل عمد آغاز شده بود، نشان داد که قبل از وقوع جنايت افرادي با اين دختر جوان تماس گرفته اند. اين گزارش حاکي است: با انتقال جسد به پزشکي قانوني براي انجام معاينات دقيق تر درباره علت مرگ اين دختر، سرنخ هاي اين پرونده جنايي از سوي کارآگاهان پليس آگاهي پي گيري شد. کارآگاهان طي يک عمليات هماهنگ موفق شدند يکي از افرادي که با دختر جوان در ارتباط بوده را دستگير کنند. بازجويي از اين جوان درباره چگونگي رابطه اش با مقتول در حالي ادامه دارد که طبق نظريه هاي پزشکان، دختر ياد شده به طور ناگهاني مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است چرا که هيچ گونه آثار و علايم دفاعي روي دست و يا اعضاي بدنش وجود نداشت. ۲۵ ساله به بیمارستان شهید هاشمی نژاد منتقل شد. اما اقدامات درمانی و تلاش پزشکان برای نجات وی به نتیجه نرسید و این دختر بر اثر خونریزی و شدت ضربات وارده به سمت چپ بدنش جان خود را از دست داد.
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۷:۰۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
ارسال ها: 7,099
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #2
RE: دختر جوانی در یکی از بزرگراههای مشهد به ضرب چاقو کشته شد
با مرگ این دختر، پرسنل بیمارستان موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند. در پی دریافت این خبر، ماموران کلانتری طبرسی جنوبی عازم بیمارستان شدند و با تایید ماجرای جنایی، مراتب را به قاضی اسماعیل شاکر(قاضی ویژه قتل عمد) اعلام کردند.

عقربه های ساعت بیمارستان ۲۲ شب را نشان میداد که مقام قضایی به همراه پزشک قانونی، اکیپ بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس جنایی، وارد بیمارستان شدند و بدین ترتیب تحقیقات قضایی و پلیسی درباره چگونگی این جنایت، ادامه یافت. بررسیهای میدانی قاضی ویژه قتل عمد بیانگر آن بود که مقتول در یک کافه قنادی در بولوار خیام شمالی مشغول به کار بوده که ساعتی قبل به دست فرد ناشناسی در انتهای سی متری طلاب و در بزرگراه با ضربات کارد مجروح شده است.

سرنخ مهم این ماجرا زمانی به دست آمد که ماموران اورژانس گوشی تلفن همراه مقتول را که در صحنه حادثه افتاده بود، تحویل مقام قضایی دادند. تحقیقات کارآگاهان روی شماره تلفنها که با دستور قاضی ویژه قتل عمد آغاز شده بود، نشان داد که قبل از وقوع جنایت افرادی با این دختر جوان تماس گرفته اند.

این گزارش حاکی است: با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام معاینات دقیق تر درباره علت مرگ این دختر، سرنخهای این پرونده جنایی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی پی گیری شد.

کارآگاهان طی یک عملیات هماهنگ موفق شدند یکی از افرادی که با دختر جوان در ارتباط بوده را دستگیر کنند.

بازجویی از این جوان درباره چگونگی رابطه اش با مقتول در حالی ادامه دارد که طبق نظریه های پزشکان، دختر یاد شده به طور ناگهانی مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است چرا که هیچگونه آثار و علایم دفاعی روی دست و یا اعضای بدنش وجود نداشت
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۷:۱۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.