به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / ماجرای ربوده شدن دختر چهار ساله

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماجرای ربوده شدن دختر چهار ساله

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 7,099
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #1
ماجرای ربوده شدن دختر چهار ساله
در تحقيق از شاكي معلوم شد، دختر خردسال وي روز حادثه براي بازي كردن با بچه هاي همسايه از خانه شان خارج شده و ديگر بازنگشته است.
مرد معتادي كه پس از ربودن يك دختر 4 ساله اصفهاني و سرقت النگوهاي طلايش، او را مقابل يكي از پايانه هاي شهر رها كرده و متواري شده بود، از سوي ماموران انتظامي دستگير شد.

چند روز پيش مردي با حضور در پليس آگاهي اصفهان از گم شدن دختر 4 ساله اش خبر داد و براي پيدا كردن او درخواست كمك كرد. در تحقيق از شاكي معلوم شد، دختر خردسال وي روز حادثه براي بازي كردن با بچه هاي همسايه از خانهشان خارج شده و ديگر بازنگشته است. درپي اين شكايت، تحقيقات پليسي براي يافتن كودك گمشده آغاز شد تا اينكه چند ساعت بعد از حادثه، مردي با مركز پليس تماس گرفت و خبر داد كه يك دختر خردسال را مقابل يكي از پايانههاي شهر پيدا كرده و گمان ميكند او گم شده است. در پي اين خبر، ماموران به محل مورد نظر ـ پايانه ـ اعزام شدند و كودك را تحويل گرفتند.

در ادامه معلوم شد او همان دختر 4 ساله است كه ماموران در جستجويش بودهاند
.

دختر كوچولو ربوده شده بود

به اين ترتيب كودك تحويل خانواده اش شد و ماموران در تحقيق از دختر خردسال متوجه شدند، مرد جواني به بهانه پرسيدن آدرس، او را ربوده و با انتقال به محوطه پايانه، وي را كتك زده و النگوهاي طلايش را سرقت كرده است.

با اطلاعات به دست آمده از كودك ربوده شده، جستجوها براي دستگيري آدمرباي سارق آغاز شد. در مرحله بعدي تحقيقات، ماموران هنگام گشتزني در محوطه پايانه يك مرد معتاد را شناسايي كردند و متوجه شدند او شبيه همان مردي است كه دختر خردسال مشخصاتش را در اختيار پليس قرار داده بود. بنابراين مرد معتاد دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد.


در بازجويي از متهم، وي اعتراف كرد براي تامين هزينه اعتيادش، سرقت ميكرده به طوري كه روز حادثه با ديدن دختر 4 ساله در خيابان به او نزديك شده و به بهانه پرسيدن آدرس، دستمالي را جلوي دهانش گرفته و او را ربوده است.


مرد كودكربا در ادامه تحقيقات اعتراف كرد، پس از ربودن كودك، او را به محوطه پايانه برده و پس از كتك زدن، النگوهاي طلاي دختر خردسال را سرقت و تهديد كرده ماجرا را به خانوادهاش نگويد.


بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات براي كشف طلاهاي دزديده شده از دختر 4 ساله و ديگر جرايم متهم معتاد ادامه دارد.
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۷:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.