به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / مرد به خاطر ملاقات زن با شوهر سابقش فرزند او را نمیخواست

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرد به خاطر ملاقات زن با شوهر سابقش فرزند او را نمیخواست

نویسنده پیام
*
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #1
مرد به خاطر ملاقات زن با شوهر سابقش فرزند او را نمیخواست
مردی در دادگاه خانواده گفت: شوهر سابق همسرم به خاطر ملاقات با فرزندش هر بار به دیدن همسرم نیز میآید؛ نمیتوانم این وضع را تحمل کرده و فرزند همسرم را نمیخواهم.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه 250 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه حدود 8 سال از زندگی مشترک ما میگذرد، اظهار داشت: شوهرم، فرزندم که از ازدواج سابقم است را نمیخواهد در واقع در این 8 سال اوضاع به این شکل نبود ولی در یک ماه اخیر بهانه میآورد و میگوید فرزندم را نمیخواهد.

وی ادامه داد: من در ابتدای ازدواج با شوهرم شرط کردم که بدون فرزندم نمیتوانم به زندگی ادامه دهم ولی او فقط مرا میخواهد و مدعی است که 8 سال فرزندم را تحمل کرده است.

زن در ادامه بیان کرد: میخواهم از شوهرم جدا شده و مهریهام را بگیرم تا زندگی آرام و مستقلی با فرزندم ایجاد کنم، در حقیقت من نباید ازدواج میکردم و با گرفتن مهریه از شوهر اولم میتوانستم زندگی آرامی داشته باشم ولی به خاطر جدا شدن مهریه 750 سکهای خود را بخشیدم.

زن عنوان کرد: شوهرم حاضر نیست با وجود فرزندم در کنار من، گذشت کند به همین دلیل من راهی جز طلاق ندارم چرا که بدون فرزندم زندگی برایم معنایی ندارد.

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه 8 سال حضور فرزند همسرم را در زندگیمان تحمل کردهام ولی دیگر نمیتوانم، اظهار داشت: همسرم فرزندش را بیشتر از من دوست داشته و اکنون که حرف از جدا شدن از فرزندش را مطرح میکنم، او میخواهد مرا رها کند.

وی ادامه داد: همسرم را طلاق نداده و میخواهم که تنها او فرزندش را به شوهر سابقش بسپارد چرا که شوهر سابق همسرم هر بار به در منزل ما آمده و به خاطر دیدن فرزندش همسرم را نیز ملاقات میکند که این موضوع برایم غیر قابل تحمل است.

مرد در ادامه عنوان کرد: همسرم باید به خواسته من اهمیت داده و فرزندش را به شوهر سابقش بسپارد.

قاض این شعبه بعد از شنیدن اظهارات طرفین آن دو را به مصالحه دعوت کرده و حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۷:۵۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.