به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / حكم اعدام هووي سوم صادر شد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حكم اعدام هووي سوم صادر شد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 7,099
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #1
حكم اعدام هووي سوم صادر شد
روز حادثه پس از جر و بحث شديد فرياد زدم «يا مرا بكش كه همگي خلاص شويم يا طلاقم بده.» كه ناگهان او به طرفم حمله كرد و من هم با چاقوي ميوه خوري ضربهاي به سينه اش زدم اما به هيچ عنوان قصد كشتن او را نداشتم و تصور نميكردم به همين سادگي جان ميسپارد.

زن سوم نقاش ساختمان كه به دنبال اختلافهاي خانوادگي شوهرش را به قتل رسانده با تقاضاي 2 «هوو» و فرزندان آنها محكوم به مرگ شد.

براساس اوراق پرونده، 16 مرداد دو زن جوان سراسيمه و مضطرب پيكر خونين مرد 50 سالهاي به نام «وحيد» را به بخش اورژانس بيمارستاني در كرج رساندند. اما وي دقايقي بعد براثر شدت خونريزي جان باخت. پزشكان هم علت مرگ را پارگي شريانهاي حياتي قلب اعلام كردند.

پس از اعلام موضوع به پليس و حضور مأموران در بيمارستان، بازجويي از همراهان قرباني آغاز شد تا اينكه همسر 24 ساله مقتول با اشاره به اختلاف خانوادگيشان، به قتل شوهرش اعتراف كرد.

«ستاره» گفت: «10 سال پيش با يك كارگر ساختماني ازدواج كردم و صاحب دو پسر و دختر شديم. اما 4 سال قبل شوهرم در چاه خفه شد و تنها مانديم. در حالي كه همراه فرزندانم در اتاقك سرايداري يك مجتمع مسكوني زندگي بسيار سختي داشتيم يك سال قبل با «وحيد»آشنا شدم كه نقاش ساختمان بود. بعد هم قول داد پس از ازدواج زندگي راحت و بدون دردسري براي من و فرزندانم فراهم كند.

با اين كه ميدانستم «وحيد» دو زن ديگر هم دارد ولي چارهاي جز اين ازدواج نداشتم اما وقتي به عقدش درآمدم متأسفانه به هيچيك از تعهداتش عمل نكرد و با بچههايم نيز رفتار بدي داشت. او پسر 9 ساله ام را به زور سر كار ميبرد و دائم هم كتكش ميزد. به دختر كوچكم هم اجازه مدرسه رفتن نميداد و به نوعي در خانه زنداني بوديم. تا اينكه 3 ماه پيش مادرم از دنيا رفت و مشكلاتم دوچندان شد چرا كه 2 خواهر كوچكم كه سرپناهي نداشتند، به خانهام آمدند تا كنارم زندگي كنند.

همسرم نيز به خاطر اين موضوع دائم مشاجره لفظي و درگيري راه مي انداخت. به همين خاطر از رفتارهايش به ستوه آمدم. در غم و اندوه بودم تا اينكه روز حادثه پس از جر و بحث شديد فرياد زدم «يا مرا بكش كه همگي خلاص شويم يا طلاقم بده.» كه ناگهان او به طرفم حمله كرد و من هم با چاقوي ميوه خوري ضربه اي به سينه اش زدم اما به هيچ عنوان قصد كشتن او را نداشتم و تصور نميكردم به همين سادگي جان ميسپارد.

با اعترافات «ستاره» به قتل همسرش و بازسازي صحنه جنايت، بازپرس پرونده دستور شناسايي و احضار اولياي دم را صادر كرد و پرونده نيز پس از صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري كرج فرستاده شد.

در دادگاه

در جلسه محاكمه عامل جنايت كه در شعبه يكم دادگاه كيفري استان البرز به رياست قاضي «هدايت رنجبر» و با حضور 4 قاضي مستشار و نماينده دادستان برگزار شد، ابتدا نماينده مدعيالعموم با قرائت كيفرخواست، براي متهم تقاضاي مجازات قانوني كرد. سپس همسران اول و دوم مقتول همراه فرزندانشان به عنوان اولياي دم خواستار قصاص «هووي» جوان شان شدند.«حميده» 51 ساله و سه فرزندش گفتند: ما 4 نفر در يك اتاق اجاره اي زندگي سختي داشتيم.

شوهرمان هم هر روز به ما سركشي ميكرد و خرجي روزانه ما را ميداد اما وقتي ناپديد شد با نگراني به خانه همسر دومش رفتيم و از آنها شنيديم روز قبل خودروي كلانتري را مقابل خانه همسر سومش ديده اند. پس از پرس و جو فهميديم «ستاره» شوهرمان را كشته!

مريم ـ 40 ساله ـ زن دوم مقتول هم گفت: از «وحيد» 5 فرزند دارم و اجاره نشين هم هستيم. حالا هم از «ستاره» شكايت داريم چرا كه ميدانست ما زندگي فلاكتباري داريم اما با همسرم ازدواج كرد. حالا هم كه او را كشته بدبختيهاي ما چند برابر شده است. بنابراين او فقط مستحق مرگ است.

پس از پايان اظهارات 2 هوو، «ستاره» در دفاع از خود گفت: «همه گفته هاي اين 2 زن درست است اما وقتي «وحيد» قول داد فرزندانم را مثل بچه هاي خودش بداند برايم كافي بود كه سايه او را بالاي سر خود و فرزندانم بپذيرم اما افسوس كه دروغگو بود و مرا به خاك سياه نشاند. حالا هم قانون بچههاي كوچكم را به بهزيستي سپرده و از سرنوشت 2 خواهر كوچكم نيز بي خبرم. با اين حال انتظار بخشش دارم و از هووهايم ميخواهم شرايطم را درك كنند و به خاطر خدا و فرزندانم مرا ببخشند.

با اين وجود به خاطر اصرار اولياي دم مبني بر قصاص قاضي «رنجبر» و 4 قاضي مستشار شعبه اول دادگاه كيفري استان البرز - بصيرنيا، موسويان، مينايي و پاكدامن - وارد شور شده و به اتفاق آرا حكم قصاص نفس - اعدام - را صادر كردند.
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۸:۰۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Icon13 شكنجه دو هفته‌اي در كلبه سرد كوهستاني nazanin 0 294 سه شنبه ۷ دي ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: nazanin

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.