به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / زن بازاریاب زندگی را برای حضور در خارج از کشور معامله کرد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن بازاریاب زندگی را برای حضور در خارج از کشور معامله کرد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -7.00

ارسال: #1
زن بازاریاب زندگی را برای حضور در خارج از کشور معامله کرد
مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم بازاریاب است و شغلش را بیشتر از من دوست دارد و حالا که من طلاق میخواهم، او از فرصت استفاده کرده و خواهان زندگی در خارج از کشور بعد از طلاق است.

مردی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در حضور قاضی این پرونده عنوان کرد: همسرم دائم به فکر کار خودش است چرا که او بازاریاب بوده و دائم از یک شهر به یک شهر دیگر میرود و زمانی که من با او مخالفت میکنم، میگوید «او را درک نمیکنم و کاش با فردی که شغلش را درک کند، ازدواج میکرد»

وی ادامه داد: حدود 4 سال از زندگی مشترکمان میگذرد و من از همسرم خواستهام که شغلش را رها کند ولی او مخالفت کرده و برای کارش بیشتر از من اهمیت قائل است.

مرد بار دیگر در ادامه بیان کرد: از این وضعیت خسته شدم چرا که او دائم مرا رها کرده و در کنارم نیست بنابراین همسرم باید از من جدا شود.

زن در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه با جدایی موافق هستم چرا که شوهرم مرا درک نمیکند، گفت: شوهرم با طلاق موافق است چرا که در صورت جدایی، میتواند به راحتی زندگی کند؛ من نیز کوتاه آمده و خواهان جدایی هستم.

وی ادامه داد: شوهرم خودخواه بوده و حاضر نیست موقعیت شغلی مرا درک کند و تنها از من ایراد گرفته و در حال حاضر که کم آورده است، طلاق میخواهد.

زن در ادامه عنوان کرد: چنانچه همسرم بخواهد، من حاضرم از او جدا شده و در خارج از کشور اقامت گرفته و به شغلم نیز برسم.

مرد بیان کرد: میخواهم جدا شوم چرا که همسرم یک مثقال هم عاطفه ندارد و تنها به فکر خودش است همچنین او از موقعیت سوءاستفاه کرده و میخواهد بعد از طلاق، در خارج از کشور زندگی کند.

قاضی این شعبه برای این پرونده حکمی صادر نکرد و به دلیل اصرار زن و مرد برای رسیدگی سریعتر، پرونده را به کارشناسی دادگاه ارجاع کرد
شنبه ۷ آبا ۱۳۹۰ ۱۸:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.