به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اقتصادي v / وزارت نفت از قانون خدمات کشوری مستثنی است

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وزارت نفت از قانون خدمات کشوری مستثنی است

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 7,099
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -6.50

ارسال: #1
وزارت نفت از قانون خدمات کشوری مستثنی است
عضو کمیسیون انرژی مجلس از استثنا شدن برخی از رشته های تخصصی وزارت نفت در برنامه بنجم از اجرایی شدن قانون خدمات کشوری خبرداد و گفت: هم اکنون قانون نظام هماهنگ پرداخت هم در صنعت نفت اجرا نمی شود.


سید علی ادیانی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به ابهاماتی که در قانون وزارت نفت وجود دارد،گفت: در هیچ کدام از بند های این قانون مالکیت نفت به پیمانکار داده نشده است و حتی در این قانون آمده است بدون انتقال مالکیت مخازن امور انجام می شود.
وی با اشاره به قانون مدیریت خدمات کشوری و عدم اجرای آن در صنعت نفت تصریح کرد: اکنون نیز به دستور یکی از مقامات عالی اجرایی قوه مجریه قانون خدمات کشوری در صنعت نفت اجرا نمی شود.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: این اتفاق از نظر نمایندگان مجلس تخلف محسوب می شود، اما باید افزود در این قانون بندهایی وجود دارد که برخی از مشاغل مانند اعضای هیئت علمی و قضات را مستثنی قرار داده است.
ادیانی با اشاره به اینکه در برنامه پنجم توسعه نیز چنین مجوزی به برخی از سازمان های حاکمیتی داده شده است، گفت: به عنوان مثال سازمان انرژی اتمی در برخی از رشته ها و قسمت های تخصصی مجوز دارد که از اجرای این قانون مستثنی باشد.مشابه این سازمان وزارت نفت است که می تواند در برخی از رشته ها ودسته های تخصصی قانون خدمات کشوری را اجرا نکند.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان گفت: بعد از تصویب این قانون در مجلس عطف به ما سبق نمی شود و این بندها کما فی السابق قابل اجرا است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اگر قانون خدمات کشوری در وزارت نفت اجرا شود مشکلات زیادی گریبان گیر صنعت نفت کشور می شود که از جمله این مشکلات می توان به بازنشسته شدن 27 هزار نیرو که 5 هزار نفر از آنها از مدیران اصلی این صنعت محسوب می شود و به دلیل عدم کادر سازی صنعت نفت جایگزینی برای آنها وجود ندارد؛ اشاره کرد.
يك شنبه ۸ آبا ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.