به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال داخلی v / حواشی دیدار داماش و پرسپولیس؛

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حواشی دیدار داماش و پرسپولیس؛

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
حواشی دیدار داماش و پرسپولیس؛
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه چاوشی کوچکتر از آن است که در موردش صحبت کند، گفت: درحال حاضر افتخار می کنم که به عنوان یک انزلی‌چی این بار با پیراهن تیم پرسپولیس تیم داماش را در رشت شکست دادم.

مازیار زارع در خصوص درگیری‌اش پس از پایان بازی با داماش با افشین چاوشی گفت: چاوشی کوچک‌تر از آن است که در مورد او صحبت کنم. باید بگویم حرف‌های زشتی که برخی از هواداران تیم داماش از روی سکوها به من نسبت دادند، برازنده خودشان است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه نظرش در خصوص بازی با داماش چیست، افزود: من در خصوص این بازی صحبتی ندارم و تنها این را می گویم که طی 10 سال گذشته با پیراهن هر تیمی که مقابل داماش بازی کرده‌ام، بازنده نبوده‌ام و از این موضوع خوشحالم. به دلیل این موضوع است که هواداران داماش همواره به من توهین می کنند.

زارع تاکید کرد: درحال حاضر افتخار می کنم که به عنوان یک انزلی‌چی این بار با پیراهن پرسپولیس تیم داماش را در رشت شکست دادم. متاسفانه در هیچ ورزشگاهی مانند ورزشگاه سردار جنگل به بازیکنان تیم حریف توهین و فحاشی نمی شود و هر زمان که من در رشت بازی کرده‌ام هواداران تیم داماش با زشت ترین الفاظ و شعارها من را مورد خطاب قرار می دهند.
حضور عجیب استاندار گیلان در کنار زمین و در جریان بازی و توهین هواداران داماش به مازیار زارع از مهم‌ترین حواشی دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و پرسپولیس تهران بود. [align=JUSTIFY CLASS=BODY]
مهر: دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و پرسپولیس از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ بر‌تر که در زیر باران و در حضور کمتر از ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد، با برتری ۳ بر ۲ تیم فوتبال پرسپولیس به پایان رسید. این دیدار حواشی داشت که در زیر به آن‌ها اشاره می‌شود:

* دو تیم زیر بارش شدید باران وارد زمین شدند و به گرم کردن پرداختند.

* محمد محمدی، دروازه ‌بان سابق پرسپولیس با اینکه مصدومیتش برطرف شده بود روی نیمکت نشست و میلاد فراهانی درون دروازه تیم فوتبال داماش قرار گرفت.

* پیش از شروع بازی مهدی مهدوی‌کیا و محمدرضا مهدوی کاپیتان تیم داماش با دسته گل به سمت نیمکت تیم پرسپولیس رفتند و به حمید استیلی و دیگر نیمکت نشینان این تیم خوشامد گفتند.

* هواداران تیم فوتبال داماش درهنگام گرم کردن تیم‌ها بار‌ها مازیار زارع را با شعار‌ها و الفاظ زشت مورد خطاب قراردادند.

* علیرضا حقیقی، غلامرضا رضایی و وحیدهاشمیان با دسته گل به سمت ابراهیم قاسمپور، سرمربی تیم فوتبال داماش رفتند و ضمن احوالپرسی با وی از او برای بازی کردن رخصت گرفتند.

* مهدی مهدوی کیا وقتی می‌خواست وارد زمین چمن ورزشگاه شود، دوباره به سمت استیلی رفت و به روبوسی با وی پرداخت.

* پیش از شروع بازی یدالله سلیمانی که در این مسابقه نماینده فدراسیون فوتبال بود با برخی از پرسنل نیروی انتظامی درگیری پیدا کرد.

* در یک اتفاق عجیب استاندار گیلان که در ورزشگاه سردار جنگل حضور پیدا کرده بود در دقیقه ۴۰ بازی در حالیکه بازی در جریان بود به کنار زمین چمن رفت و با نفرات نیمکت نشین دو تیم به دست دادن و خوشامدگویی پرداخت! این حرکت استاندار اعتراض شدید نماینده فدراسیون را به دنبال داشت.

* از دقیقه ۸۰ بازی هواداران تیم پرسپولیس که در ورزشگاه سردار جنگل رشت حاضر بودند علیه استیلی به شعار دادن پرداختند.

* پس از سوت پایان بازی در حالیکه بازیکنان دو تیم به سمت رختکن می‌رفتند مازیار زارع و افشین چاوشی لحظاتی به درگیری لفظی با یکدیگر پرداختند که پیش از آنکه گفتگوی نه چندان دوستانه آن‌ها به درگیری فیزیکی منجر شود با وساطت بازیکنان دو تیم به ویژه علی کریمی غائله ختم به خیر شد.
[/align]
يك شنبه ۸ آبا ۱۳۹۰ ۲۰:۵۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.