به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / انتخابات شوراهاي شهر در سوريه با مشارکت گسترده مردمي برگزار شد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتخابات شوراهاي شهر در سوريه با مشارکت گسترده مردمي برگزار شد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
انتخابات شوراهاي شهر در سوريه با مشارکت گسترده مردمي برگزار شد
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/09/22 مردم سوریه در انتخابات شوراهای شهر در سال دو هزار و یازده مشارکت چشمگیری در پای صندوقهای رای داشتند. به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، مردم سوریه روز دوشنبه برای انتخابات شورای شهر به پای صندوق رای رفتند.

این انتخابات در بیش از نه هزار مرکز رای گیری در همه شهرها در سراسر کشور انجام شد.

دکتر هشام راد یکی از شرکت کنندگان در انتخابات گفت: quotation mark من یک شهروند سوری هستم و روند دموکراتیک حق همه سوری ها است.

من اینجا آمدم تا عقیده خود را بیان کنم و به نامزدهای مناسب رای دهم تا از طریق این انتخابات محلی سمت های مردمی را برعهده گیرند quotation mark . الهام داوود یکی دیگر از رای دهندگان گفت: کشور به همه ما نیاز دارد.

آیا آنها آزادی نمی خواهند.

این آزادی است.من آمدم رای دهم و فقط هم برای اتحاد ملی رای می دهم. کمیته انتخابات اعلام کرد: مشارکت در انتخابات خوب بود و چهل هزار نامزد برای بدست آوردن هفده هزار و پانصد و هشتاد وهشت شورای شهر با یکدیگر رقابت کردند.
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۳۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.