به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / تيموريان بعدازباخت:نفتي‌ها خوش شانس بودند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تيموريان بعدازباخت:نفتي‌ها خوش شانس بودند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
تيموريان بعدازباخت:نفتي‌ها خوش شانس بودند
هافبک ملي پوش تيم فوتبال استقلال خوش شانسي را عامل برتري صنعت نفت آبادان مقابل آبي پوشان تهراني عنوان کرد و گفت: اصلا خسته نبودم و با تمام توان در مقابل نفت بازي کردم.

آندرانیک تیموریان پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل صنعت نفت آبادان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: بازی بسیار خوبی بود. من این پیروزی را به نفتی‌ها تبریک می‌گویم. آبادانی‌ها از انگیزه بسیار بالایی برخوردار بودند و تلاش مضاعفی کردند تا بتوانند سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.

تیموریان خوش شانسی را عامل پیروزی نفت آبادان دانست و گفت: به نظر من نفتی‌ها خیلی خوش شانس بودند و از دو موقعیتی که بدست آوردند بهره برده و آن را به گل تبدیل کردند اما ما موقعیتهای بسیار زیادی داشتیم که با بدشانسی تمام نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم و در نهایت شکست خوردیم.

هافبک تیم استقلال تهران در پایان و در خصوص این سئوال که "آیا فشار و خستگی دیدار مقابل پرسپولیس باعث شد تا در این دیدار شکست بخورید؟"، گفت: من به سایر بازیکنان تیم خود کاری ندارم اما من اصلا خسته نبودم و همه دیدند که با تمام توانم در مقابل نفت آبادان بازی کردم.

شانزدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور درحالی فردا سه‌شنبه با دیدار استقلال - صنعت نفت آبادان پیگیری می‌شود که آبی پوشان تهران حتی با یک امتیاز قهرمانی خود در نیم فصل اول مسابقات را قطعی خواهند کرد.
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۲۳:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاپيتان‌اول آبي‌ها در اردوي‌ترکيه مشخص مي‌شود hoseindavudi 0 185 دو شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۱ ۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  يوسفي:پرسپوليسي‌ها هم‌ باورشان نمي‌شد نیمـا 0 194 جمعه ۱۴ بهم ۱۳۹۰ ۱۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: نیمـا
  مظلومي: غايبان را 5 ميليون جريمه مي‌کنيم esii 0 243 سه شنبه ۳۱ خرد ۱۳۹۰ ۱۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: esii
  مظلومي: تا كم مي‌آوريم پاي هوادار را وسط مي‌كشيم esii 0 256 دو شنبه ۱۱ بهم ۱۳۸۹ ۱۴:۵۴ عصر
  نظري‌جويباري: برگه شكايت به دست هوار ملا محمد مي‌رسد esii 0 238 شنبه ۱۱ دي ۱۳۸۹ ۱۴:۲۲ عصر
  مهاجم آبي‌ها زير تيغ جراحي مي‌رود/ ميداودي جام ملتهاي آسيا را از esii 0 241 پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۰۲ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.