به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / مظلومي: اين باخت تبعات پيروزي در داربي بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مظلومي: اين باخت تبعات پيروزي در داربي بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
مظلومي: اين باخت تبعات پيروزي در داربي بود
سرمربي تيم فوتبال استقلال شکست برابر نفت آبادان را تبعات پيروزي در داربي مي‌داند.

پرويز مظلومي پس از سومين شکست تيمش در ليگ برتر گفت: اين تبعات پيروزي در داربي است. پيش‌بيني چنين نمايشي را مي‌کرديم. از ديروز درباره اين مسئله با بازيکنان صحبت کرده بودم. به هر حال ما بازي سنگيني را در 120 دقيقه انجام داده بوديم و در فاصله 3 ـ 4 روز بعد از آن بازي نتوانستيم ريکاوري مناسبي انجام دهيم. با اين حال فکر مي‌کنم امروز برابر نفت آبادان نمايش خوبي ارائه کرديم و روي رشادت دروازه‌بان حريف و بازي خوب مدافعان‌شان، نتوانستيم نتيجه دلخواه را کسب کنيم.
وي درباره دو گلي که استقلال در اين ديدار دريافت کرد گفت: ما در نيمه اول روي دو اشتباه فردي و بچگانه گل دريافت کرديم. فکر مي‌کنم بعد از آن بازيکنان ما در نيمه دوم از خواب بيدار شدند اما کمي دير بود. تمام سعي‌مان اين بود که تيم را در خط حمله تقويت کنيم. ما در اين بازي موقعيت‌هاي زيادي ايجاد کرديم با اين حال حريف خيلي خوب کار کرد و روزنه‌ها را بست.
مظلومي درباره غيبت مجتبي جباري و مهدي اميرآبادي و تاثير اين مسئله بر عملکرد استقلال در اين بازي گفت: ما در اين بازي چند بازيکن مصدوم داشتيم. پيش از بازي آندرانيک تيموريان هم از ما خواسته بود که در اين ديدار حاضر نباشد چرا که خسته بود اما به خاطر غيبت جباري، مجبور شديم که او را 90 دقيقه بازي دهيم. بازي سنگين 120 دقيقه‌اي برابر پرسپوليس، تبعاتش باخت به صنعت نفت بود.
وي با اشاره به ديدار بعدي استقلال برابر نفت تهران گفت: سه چهار روز بعد بايد با نفت تهران بازي کنيم و پس از آن 13 ـ 14 روز تعطيل خواهيم بود. ما براي اين بازي فرصت کافي نداشتيم ضمن اينکه من از افکار سرمربي جديد صنعت نفت هم شناخت کافي نداشتم.

سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۲۳:۰۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.