به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / اخبار فوتبال اروپا v / ماسچرانو: بارسا تيم برتر ال کلاسيکو بود

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماسچرانو: بارسا تيم برتر ال کلاسيکو بود

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
ماسچرانو: بارسا تيم برتر ال کلاسيکو بود
ستاره آرژانتيني باشگاه بارسلونا درمورد ال کلاسيکو و جام باشگاه هاي جهان صحبت کرده است.

خاویر ماسچرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا اکنون در توکیو است و بی صبرانه درانتظار اولین دیدار تیمش در رقابتهای جام جهانی باشگاه هاست.

او در کنفرانسی خبری در واکنش به صحبتهای اخیر مورینیو در مورد دیدار ال کلاسیکو، صحبت کرد و گفت:« هرکسی از دیدگاه خودش به این بازی نگاه می کند و به نظر من بارسلونا تیم برتر میدان بود. تیم ما در ثانیه 30 بازی گل خورد ولی هرگز دست از بازی همیشگی اش نکشید.»

او درمورد عدم حضورش در ترکیب ثابت بارسا در دیدار شنبه شب گفت:« همیشه باید آماده باشی که از ترکیب چنین تیمی بیرون گذاشته نشوی. من می دانم که بازیکنان ثابت خط دفاعی بارسا پیکه و پویول هستند.»

ماسچرانو اولین حضورش در رقابتهای جام باشگاه های جهان را تجربه می کند و از همین رو حضور دراین رقابتها برایش کاملا ویژه است. او در این باره گفت:« این اولین فرصت من است. ما با اعتماد به نفس فراوانی گام به این رقابتها گذاشتیم و چه کسی می داند که چه زمانی دوباره این فرصت را به دست خواهیم آورد.»

او ادامه داد:« شکست دادن رئال، انرژی فراوانی برای آغاز این تورنمنت به ما داد ولی اگر در آن بازی به پیروی نرسیده بودیم هم ، بدون انگیزه به ژاپن نمی آمدیم.»
سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۲۳:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.