به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / اخبار فوتبال اروپا v / پودولسکي:از کلن جداشوم،به يک تيم خارجي ميروم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پودولسکي:از کلن جداشوم،به يک تيم خارجي ميروم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
لوکاس پودولسکي، ستاره تيم کلن، اعلام کرد در صورتي که بخواهد از اين باشگاه جدا شود، به يک باشگاه خارجي مي پيوندد.

این ملی پوش آلمانی در رقابت های این فصل بازی های بسیار خوبی ارائه داده و براساس گزارش ها باشگاه شالکه به دنبال به خدمت گرفتن اوست. اما پودولسکی اعلام کرد قصد ندارد به گلزن کرشن برود. او تا سال 2013 با کلن قرارداد دارد.

او در گفتگو با بیلد گفت:" به بازی کردن در یک تیم آلمانی دیگر هرگز فکر نکرده ام. اگر بخواهم از کلن بروم، به یک تیم خارجی خواهم رفت.

این که بعضی ها فکر می کنند من تنها می توانم در کلن بازی کنم، من را اذیت می کند. آنها چیزی می گویند که اصلا درست نیست. من فکر می کنم می توانم در بهترین باشگاه های دنیا بازی کنم."

پودولسکی در رقابت های این فصل در 15 بازی 14 گل برای کلن به ثمر رساند و 4 پاس گل نیز داد.
چهار شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۰ ۲۰:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  يوونتوس،جيووينکو مهاجم تيم پارما را بخدمت گرفت hoseindavudi 0 167 جمعه ۲ تير ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hoseindavudi
  صعود چک و یونان،حذف روس و لهستان **maryam 0 173 يك شنبه ۲۸ خرد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: **maryam
  مانچيني:منچستر،تاتنهام وما شانس قهرماني داريم نیمـا 0 146 شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: نیمـا
  بارسلونا،بهترين تيم دنيا از نگاه تاريخ و آمار hoseindavudi 0 131 جمعه ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۲۲:۴۷ عصر
  رونالدو،رئيس جديدکميته ميزباني برزيل درجام جهاني hoseindavudi 0 149 چهار شنبه ۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۴۷ عصر
  رانوکيا:بازي ايتاليا - اروگوئه،سخت و جذاب است hoseindavudi 0 155 دو شنبه ۲۳ آبا ۱۳۹۰ ۲۳:۰۷ عصر
  رقابت يوونتوس،رئال وميلاني‌ها براي جذب ناني hoseindavudi 0 159 يك شنبه ۲۲ آبا ۱۳۹۰ ۱۹:۰۹ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.