به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / اخبار فوتبال اروپا v / آخرين فصل حضور هرنان کرسپو در ايتاليا

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرين فصل حضور هرنان کرسپو در ايتاليا

نویسنده پیام
*
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -7.00

ارسال: #1
آخرين فصل حضور هرنان کرسپو در ايتاليا
مهاجم کهنه‌کار تيم فوتبال پارما آخرين فصل حضورش را در اين تيم ايتاليايي و سري آ به عنوان بازيکن سپري خواهد کرد.

به نقل از اخبار فوتبال ایتالیا، هرنان کرسپو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین آخرین فصل خود را در تیم پارما و سری آ ایتالیا سپری خواهد کرد.
کرسپو 36 ساله با تایید این خبر گفت: امسال آخرین فصل حضورم در سری آ خواهد بود و بدون شک از پارما خداحافظی خواهم کرد و دوست دارم در بالاترین سطح، فوتبال را کنار بگذارم.
وی افزود: قطعاً ایتالیا را در پایان این فصل ترک خواهم کرد اما تا آن زمان با قدرت به کارم ادامه می‌دهم زیرا کار کردن در میدان‌های سخت را دوست دارم.
این‌صحبت‌های کرسپو در شرایطی است که این مهاجم آرژانتینی هنوز تصمیمی به ادامه فعالیت در خارج از ایتالیا نگرفته است.
کرسپو در این‌باره گفت: قطعاً پیشنهاداتی از دبی، قطر و آمریکا جالب خواهد بود و شاید بتواند برای من شادی آفرین باشد.
وی همچنین ادامه حضور در پارما به عنوان مدیر پس از بازنشستگی از فوتبال را یکی از گزینه‌های آینده خود برشمرد.
هرنان کرسپو زمانی که بسیار جوان بود در سال 1996 از ریورپلاته آرژانتین راهی پارما ایتالیا شد، این مهاجم پس از آن در تیم‌های لاتزیو، اینتر، چلسی، میلان و جنوا به ادامه فعالیت پرداخت و پس از آن در سال 2010 بار دیگر به پارما بازگشت.
او ۶۳ بازی هم برای تیم ملی فوتبال آرژانتین انجام داده است
چهار شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۰ ۲۱:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.