به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / اعتراضات مردمي در ايتاليا عليه بسته رياضتي دولت ادامه دارد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراضات مردمي در ايتاليا عليه بسته رياضتي دولت ادامه دارد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 14,223
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
اعتراضات مردمي در ايتاليا عليه بسته رياضتي دولت ادامه دارد
رم/ واحد مرکزی خبر/ سیاسی ((صداوتصویردارد)) 23 /09 /90 صدها نفر از مردم ایتالیا با تجمع در چند میدان مرکزی شهر رم برای دومین روز متوالی به سیاست های ریاضتی دولت «ماریو مونتی» نخست وزیر این کشور، اعتراض کردند. بسته ریاضتی 30 میلیارد یورویی مونتی، که فشار اقتصادی زیادی را به طبقه کارگر و بازنشسته وارد می کند هم اکنون در پارلمان این کشور برای تصویب نهایی در حال بررسی است. یکی از معترضان درمیدان پانتئون به خبرنگار واحد مرکزی خبر در رم گفت: دولت مونتی در بسته ریاضتی خود، علاوه بر افزایش مالیات ها و کاهش دستمزد مستمری بگیران، سن بازنشستگی را هم به 42 سال افزایش داده است که این مسئله برای ما که یک عمر زحمت کشیده ایم، قابل قبول نیست. یک معترض دیگر ایتالیایی نیز با بیان اینکه دولت مونتی وابسته به بانکداران و سرمایه داران است، گفت: من کارمند مخابرات هستم و دراعتراض به ناکارامدی دولت مونتی در مقابله با بحران اقتصادی در این تظاهرات شرکت کرده ام.

شمار دیگری از معترضان ایتالیایی هم با تجمع در برابر ساختمان سنا و مجلس نمایندگان این کشور، برنامه ریاضت اقتصادی دولت مونتی را غیر منصفانه خواندند و از ان به شدت انتقاد کردند.

یک خانم ایتالیایی که در برابر مجلس نمایندگان علیه دولت مونتی شعار می داد، گفت: دولت فقط حقوق کارگران و مستمری بگیران را کاهش داده و به حقوق سیاستمداران و نمایندگان پارلمان دست نزده است. ایتالیا با داشتن بیش از 1900 میلیارد یورو بدهی عمومی یکی از بدهکارترین کشورهای جهان است.
چهار شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۰ ۲۳:۲۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.