به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / مردم مصر بطور گسترده در انتخابات شرکت کردند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردم مصر بطور گسترده در انتخابات شرکت کردند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
مردم مصر بطور گسترده در انتخابات شرکت کردند
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/09/23 شهروندان مصری بطور گسترده ای در دور دوم انتخابات پارلمانی شرکت کردند. به گزارش شبکه تلویزیونی رویترز ، تعداد زیادی از رای دهندگان در قاهره و شهر بندری سوئز برای اینکه رای خود را درون صندوق بیاندازند در صف های طولانی منتظر ایستادند. این اولین انتخابات آزاد در شش دهه گذشته در مصر است که زنان و مردان این کشور برای شرکت در آن و رای دادن صف کشیدند. آمنه ابراهیم یکی از رای دهندگان گفت این اولین انتخابات واقعی در مصر است و ما احساس تازه ای از آن داریم. نیروهای پلیس و ارتش مصر نیز برای فراهم کردن امنیت از اوایل صبح در اطراف حوزه های رای گیری مستقر شدند. تخمین زده می شود نوزده میلیون مصری واجد شرایط رای گیری باشند. آن پترسون نفیر امریکا در مصر هنگام بازدید از حوزه های رای گیری در قاهره شرکت مردم در انتخابات را ستود وی گفت : روند برگزاری انتخابات توام با شفافیت بوده است.تعدادی از ناظران امریکایی و شاهدانی که کارشناس انتخابات بودند گفتند که روند برگزاری انتخابات به خوبی پیش می رود. در شهر سوئز نیز برگزاری انتخابات توام با آرامش بود و مردم بیرون محل های رای گیری در صف ایستاده بودند. عبدالکریم طهامی گفت این اولین باری است که من صبح زود از خواب بیدار می شوم و اولین باری است که پس از سالها رای می دهم.من متاسفم که نمی توانم احساساتم را با کلمات بیان کنم.
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۰:۳۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.