به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / نشست مقامات پاکستان درباره تجديدنظر در روابط با آمريکا و ناتو

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نشست مقامات پاکستان درباره تجديدنظر در روابط با آمريکا و ناتو

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 14,223
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
نشست مقامات پاکستان درباره تجديدنظر در روابط با آمريکا و ناتو
اسلام آباد/ واحد مرکزی خبر/ سیاسی گزارش تصویری دارد 90/09/23 مقامات پاکستان در پایان نشست دو روزه بازنگری روابط این کشور با کشورهای غربی تاکید کردند: پاکستان در سیاست های خود با آمریکا و کشورهای غربی تجدیدنظر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر از اسلام آباد ، در این نشست که با حضور مقامات بلندپایه نظامی و سیاسی پاکستان برگزار شد پیش نویسی به تصویب رسید که براساس آن باید در سیاست های گذشته پاکستان با آمریکا و کشورهای عضو ناتو بازنگری کامل صورت گیرد.

همچنین ادامه روابط پاکستان با آمریکا و کشورهای عضو ناتو به حفظ منافع ملی پاکستان و احترام به تمامیت ارضی این کشور مشروط شد. نخست وزیر پاکستان در این نشست گفت: مسدود کردن مسیر عبور تدارکات ناتو در پاکستان ، تخلیه پایگاه هوایی شمسی از نیروهای آمریکایی و شرکت نکردن در کنفرانس بن ، اقدامات اولیه پاکستان در مقابل آمریکا و ناتو است.

گیلانی افزود: اسلام آباد دیگر نقض تمامیت ارضی پاکستان را از سوی نیروهای ناتو و آمریکا تحمل نخواهد کرد.

وزیر خارجه پاکستان هم که ریاست این نشست را بر عهده داشت ، گفت: سیاست های گذشته پاکستان در قبال آمریکا و کشورهای عضو ناتو باید تغییر کند و احترام متقابل شرط نخست در روابط با کشورهای غربی است.

کارشناسان مسایل سیاسی پاکستان معتقدند: برگزاری این کنفرانس گام مهم دولت پاکستان برای نمایش اقتدار و ثبات سیاسی این کشور است. پس از حمله 5 آذر نظامیان آمریکا و ناتو به مناطق شمال غرب پاکستان فشارهای مردمی به دولت این کشور برای تجدیدنظر در روابط با آمریکا و کشورهای غربی افزایش یافته است . 279
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۰:۵۹ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.