به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اقتصادي v / تنها 18 دستگاه خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردهاند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تنها 18 دستگاه خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردهاند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -7.00

ارسال: #1
تنها 18 دستگاه خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردهاند
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت گفت: تنها 18دستگاه، خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردند اما 124 دستگاه دیگر معلوم نیست مشغول چه کاری هستند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس محمد رویانیان در اختتامیه هفدهمین نمایشگاه صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، اظهار داشت: ما رنگ و بوی بنزین و گازوئیل میدهیم.
وی افزود: من به عنوان رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور معرفی شدهام؛ اما دوگانهسوز هستم.
وی ادامه داد: هم دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و هم رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور هستم.
رویانیان در ادامه در واکنش به صحبتهای برخی حضار افزود: بعضی حاضرین میگویند مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و سهگانه هستم.
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت تصریح کرد: مهمترین هدف از راهاندازی دفاتر پیشخوان دولت، بحث توسعه عدالت است.
رویانیان گفت: هدف از راهاندازی دفاتر این است که هر ایرانی در هر جای ایران (در پایتخت یا در روستا)، بتواند از خدمات استفاده کند و عدالت اجتماعی برقرار باشد.
رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور در ادامه سخنان خود اینطور توضیح داد: سهم ناقص و عقل ناقصتر من معنی عدالت را اینگونه میداند.
رویانیان تصریح کرد: باید هر ایرانی، کسی که پارتی ندارد، وضع مالی مناسبی ندارد و سواد بالایی ندارد، بتواند مثل مانند من که در تهران زندگی میکنم و مردم و دستگاهها مرا میشناسند و کارمند دولت هستم، یا یک شرکت خصوصی دارم و از سود مادی آن استفاده میکنم، بتواند از خدمات بهره ببرد.
رویانیان ادامه داد: امروز اگر یک شخص سالم از روستایی بخواهد به شهر بیاید، ابتدا باید دهها کیلومتر جادههای کج و معوج را طی کند و به شهر برسد؛ اگر از این جادهها سالم به شهر رسید تازه او را به استان میفرستند و پس از آن به تهران راهی میکنند.
وی ادامه داد: پس از آن وقتی به تهران رسید، در ابتدا گم میشود و سپس با طرح زوج و فرد مواجه میشود.
رویانیان گفت: پس از آن اگر توانست راه وزارتخانهای که با آن کار دارد را پیدا کند، در وزارتخانه راهش نمیدهند و بزرگترین آدمی که میتواند با او در وزارتخانه صحبت کند، نگهبان است.
رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور افزود: به این ترتیب هر میز یک حکومت به مردم است و تنها فناوریهای نوین و دانش نوین، میتواند این مسیر خستهکننده و پرهزینه را از بین ببرد.
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت: هدف از فناوری اطلاعات این است که هیچ عاملی از جمله دستگاههای دولتی، مردم و محل زندگی نتواند سرنوشت مردم را تغییر دهد و درخواست کسی به دلیل اینکه پول، پارتی و سواد ندارد در دستگاهها بایگانی شود.
رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور در ادامه سخنانی در خصوص آلودگی هوا، بیماریهای قلبی و عروقی ناشی از آلودگی هوا، فرسوده شدن انسانها در ترافیک و وجود ماشین در تهران بیش از سه برابر ظرفیت، ایراد کرد و یادآور شد و گفت: تا قیر، سیاه است، مشکل ترافیک تهران حل نمیشود.
دبیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت ادامه داد: بارها نیز گفتهام که اگر مدام بزرگراه درست کنیم و مدام ماشین بسازید، ماشین در آن حرکت خواهد کرد.
رویانیان همچنین با اشاره به ارائه خدمات از سوی دستگاهها به دفاتر پیشخوان دولت، گفت: 18 دستگاه، خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کردند؛ اما 124 دستگاه وجود دارد و مابقی دستگاهها مشغول به چه کاری هستند؟
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.