به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن خانه و خانواده / تالار خانه و خانواده / نکات قبل از ازدواج v / چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟مجسمه عشــق باشيد... 2

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟مجسمه عشــق باشيد... 2

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 564
سپاس کرده: 4,019
سپاس شده: 3,477 در 1,466 موضوع

امتياز: -19,971.50

ارسال: #1
چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟مجسمه عشــق باشيد... 2
چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟مجسمه عشــق باشيد... 2

چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟
مجسمه عشــق باشيد...از ميان هزار راه نمايش عشق، ساده*ترين و تاثيرگذارترين راه*هاي نمايش اين حس را به شما پيشنهاد مي*كنيم؛ پيشنهادهايي كه شايد پيش از اين از كنار آن*ها ساده مي*گذشتيد
بخواهيد يا نخواهيد بايد شيوه*اي براي نمايشش پيدا كنيد. اصلا عاشق شدن و دوست داشتن بدون نشان دادن اين حس چه فايده*اي دارد؟ اگر شما هم عاشقي را تجربه مي*كنيد، قطعا مثل ديگران به*دنبال راهي براي نمايش احساس*تان مي*گرديد، يا شايد هم دوست داريد به*جاي پيروي از راه*هاي آنان، شيوه*اي مخصوص به*خودتان را پي بگيريد. ممكن است با حمايت فرد مورد علاقه*تان به او نشان دهيد كه هميشه در كنارش هستيد يا اين*كه كمي احساسي*تر عمل كنيد و به هر بهانه ساده چند شاخه گل و يك جعبه كادو برايش ببريد. ما هم از ميان هزار راه نمايش عشق، موثرترين و ساده*ترين راه*هاي نمايش اين حس را به شما پيشنهاد مي*كنيم. پيشنهادهايي كه شايد پيش از اين از كنار بسياري شان ساده مي*گذشتيد.


تصميم بگيريد

آغاز راه عاشق*شدن، تصميم گرفتن و پيش رفتن است. اگر شما با فردي روبه*رو شده*ايد كه احساس مي*كنيد مي*تواند همراه مناسبي براي زندگي شما باشد، پس ترديد نكنيد و تصميم*تان را بگيريد. بيان ميل به با هم بودن، اولين قدم ابراز عشق است و مي*تواند در چشم فرد مورد علاقه*تان، شما را فردي نشان دهد كه توانمند و حاضر است براي خواسته*هايش تلاش كند. اما براي گرفتن يك تصميم درست چند قدم پيش رو داريد:

قدم اول: نترسيد و جلو برويد. مطمئن باشيد كه توانايي اهداي يك شاخه گل يا به زبان آوردن احساس*تان را داريد. اگر شما فرد مورد علاقه*تان را خوب مي*شناسيد پس حتما مي*دانيد كه از چه راهي آسان*تر مي*توانيد دلش را به دست آوريد. البته بايد حواس*تان باشد كه بي*گدار به آب نزنيد.

قدم دوم: نگران توانايي*هاي*تان نباشيد و از پذيرفته نشدن نترسيد. بلكه سعي كنيد كه هنگام اعلام تقاضاي*تان خودتان باشيد و به دليل ترس از پذيرفته نشدن، قول*ها و وعده*هايي ندهيد كه از عهده انجام*شان برنمي*آييد.

قدم سوم: خودتان را كنترل كنيد. انتظار اين را نداشته باشيد كه وارد راهي شويد كه تمام و كمال تحت كنترل شماست. بلكه به اين باور داشته باشيد كه تنها چيزي كه در اين رابطه در كنترل شما قرار دارد، رفتار خودتان است. حالا كه فرصت عاشقي را به*دست آورده*ايد وقت آن است كه بيشتر به*خودتان و رفتارهاي*تان توجه كنيد.


علايق همسرتان را دست كم نگيريد

ساده*ترين راه و البته موثرترين شيوه عشق ورزيدن، توجه به علايق فرديست كه دوستش داريد. نيازي نيست كار خارق*العاده*اي انجام دهيد. فقط حواس*تان را جمع و سعي كنيد او را بهتر بشناسيد. هيچ*چيزي را دست كم نگيريد. از غذايي كه دوست دارد شروع كنيد و به رنگي كه علاقه دارد توجه كنيد و او را از طريق ساده*ترين شواهد موجود بشناسيد و از راه همان شناخت براي خوشحال كردنش قدم برداريد. با او به رستوراني كه دوستش داريد برويد و در پاركي كه دوست دارد قدم بزنيد يا اين*كه او را به كنسرت خواننده مورد علاقه*اش دعوت كنيد. سعي كنيد از ساده*ترين نشانه*ها براي شناخت علايقش كمك بگيريد و به او نشان دهيد كه به اين علايق توجه مي*كنيد.

حالا كه كمي بيشتر همديگر را شناخته*ايد و از علايق هم نيز خبر داريد، مي*توانيد محبت*تان را كمي عيني*تر كنيد


هديه را فراموش نكنيد

حالا كه كمي بيشتر همديگر را شناخته*ايد و از علايق هم نيز خبر داريد، مي*توانيد محبت*تان را كمي عيني*تر كنيد. هديه دادن يكي از اصول تغييرناپذير عشق ورزيدن است. براي پيروي از اين اصل 2 راه پيش رو داريد. اول، هدايايي كه اغلب آدم*ها از پذيرفتنش خوشحال مي*شوند و دوم، هدايايي كه احساس مي*كنيد كمي شخصي*تر است و اين فرد خاص از داشتنش خوشحال مي*شود. گل و عطر و ساعت و... در گروه اول جاي مي*گيرند و قطعا مي*توانيد براي ابراز عشق*تان روي آن*ها حساب كنيد. اما سعي كنيد زياد از حد پيش پا افتاده عمل نكنيد و گاهي با نشان دادن زيركي*تان او را غافل*گير كنيد.

در فكر تهيه چه چيزي است؟ آرزوي داشتن چه چيزي را دارد يا اين*كه مدت*هاست دنبال چه چيزي مي*گردد و پيدايش نمي*كند؟ مي*گويند هداياي ارزان قيمت آفت رابطه*هاست اما دليلي هم ندارد براي ثبت عشق*تان خودتان را ورشكست كنيد. گاهي خريد يك مجموعه آلبوم از آهنگساز مورد علاقه*اش بدون اينكه هزينه زيادي به شما تحميل كند مي*تواند بهترين هديه براي او باشد. به*دنبال بهانه خاصي براي هديه دادن هم نگرديد. يك موفقيت كوچك در تحصيل يا كارش مي*تواند دليل خوبي براي گرفتن اولين هديه*ها باشد.


نقاب را كنار بگذاريد

به او بگوييد كه هستيد. هيچ*چيزي را فراموش نكنيد. خودتان را با همه ترس*ها، ضعف*ها، آسيب*ديدگي*ها به او نشان دهيد. خودتان را پنهان نكنيد و يك قهرمان دروغی از خود نسازید. حالا، این رابطه شكل گرفته و او شما را آن*طور كه دوست دارد می بیند، زمان آن است كه صداقت*تان را به او ثابت كنید. هیچ كس كامل نیست پس سعی نكنید از خودتان برایش یك آدم بی عیب و نقص بسازید. بگذارید كه صداقت*تان را هم به تمامی دلیل*هایی كه برای دوست داشتن*تان دارد اضافه كند. شاید در بسیاری مواقع نیاز نباشد چیزی را با جملات *یاد كنید. فقط به او بفهمانید كه بی عیب و نقص نیستید و او هم نباید بیشتر از آنچه در توان*تان هست روی قدرت و شهامت شما حساب باز كند.


به انتظارات همديگر احترام بگذاريد

شما چه دليلي براي برقراري اين رابطه داريد؟ دوست داريد همراهي كه براي زندگي*تان انتخاب كرده*ايد چه تفاوتي در زندگي شما ايجاد كند؟ بار مشكلات*تان را كمتر كند؟ شادي بيشتري به زندگي*تان بياورد؟ زندگي*تان را منظم*تر و قانون*مند*تر سازد؟ قطعا او هم مانند شما انتظاراتي از اين رابطه دارد. سعي كنيد اين انتظارات را بشناسيد و همان*طور كه توقع داريد او به دلايل شما احترام بگذارد، خواسته*هايش را فراهم كنيد. البته قبل از فراهم كردن اين آرزو*ها بايد كمي بيشتر خودتان و او را بشناسيد. اصلا شما 2 نفر توانايي و تمايل برآورده كردن انتظارات همديگر را داريد؟ خب اگر باز هم فكر مي*كنيد كه تصميم درستي گرفته*ايد، براي برآورده كردن آن انتظارات، دست به كار شويد.


همسرتان را ستايش كنيد

ستايش شدن را همه دوست دارند و از نظر اغلب آدم*ها، يكي از راه*هايي است كه به افراد آرامش مي*دهد. وقتي كسي را ستايش مي*كنيم پيش از هرچيز به او مي*گوييم، به*دليل داشتن چه ويژگي*هايي در كنارش هستيم و به او نشان مي*دهيم كه براي دوست داشتنش دليل داريم. حالا وقت آن است كه بيشتر به فردي كه مقابل*تان نشسته توجه كنيد. چه چيزي او را از ديگران متمايز مي*كند؟ آرامشش؟ توانايي*اش؟ قاطعيتش يا حتي زيبايي*اش؟ سعي نكنيد كه غيرواقعي و اغراق آميز پيش برويد بلكه تنها آنچه در دل داريد را بيان كنيد. نيازي هم نيست كه جملات عجيب و غريبي را پيدا كنيد، بلكه هرآنچه كه در زندگي روزمره*تان با آن سروكار داريد و به شما انگيزه*اي براي دوست داشتن او مي*دهد را به زبان بياوريد.


به همسرتان انگيزه عشق بدهيد

چهره شما در اين رابطه قطعا بايد با چهره*اي كه در ارتباط*تان با ديگر آدم*ها داشته*ايد فرق داشته باشد. جنس ارتباط*تان فرق مي*كند و اين تفاوت در رفتار شما هم بايد بروز پيدا كند. شايد در محيط كارتان فردي كم حوصله يا در ارتباطات اجتماعي*تان كمي گوشه*گير باشيد اما اگر باور كنيد كه در رابطه*اي متفاوت قرار گرفته*ايد، خيلي زود فردي متفاوت خواهيد شد. شما بايد فرد مورد علاقه*تان را حمايت كنيد و گاهي لازم است اين حمايت را در متفاوت بودن نشان دهيد. به او ثابت كنيد كه رفتارتان با او، با برخوردتان با ديگر آدم*ها متفاوت است و از اين طريق براي فردي كه عاشقش هستيد رابطه*اي امن و آرام بخش را بسازيد. به او براي دوست داشتن*تان دليل و انگيزه بدهيد و به*خودتان هم بقبولانيد كه تا زماني كه اين دلايل را حفظ مي*كنيد عاشق شما مي*ماند. هيچ كس دوست ندارد زندگي*اش را به*دليل يك ارتباط تازه، سخت و ناخوشايند كند.


از زحمات او قدرداني كنيد

چه قدم*هايي براي شما برمي*دارد؟ از چه چيزهايي چشم*پوشي مي*كند؟ چطور عيب*هاي كوچك و بزرگ*تان را ناديده مي*گيرد؟ چقدر به شما براي تغيير كردن و تغيير دادن شرايط فرصت مي*دهد؟ قطعا در رابطه شما هم مانند اغلب رابطه*ها چنين مواردي وجود دارد. مواردي كه شايد پيش از اين هرگز به*نظرتان بزرگ يا عجيب و غريب نرسيده باشند. اما بايد باور* كنيد، همين اتفاقات ساده و روزمره هم بزرگ هستند و هم عجيب و غريب. به او نشان دهيد كه قدر صبوري*هايش را مي*دانيد و مي*بينيد كه براي بودن با شما تلاش مي*كند. حتي گاهي اين موضوع را به زبان بياوريد و در اين موارد با هم صحبت كنيد.
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۳:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه محبت*تان را به همسرتان نشان بدهيد ؟مجسمه عشــق باشيد... mani 2200 0 129 پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۳:۴۹ عصر
آخرین ارسال: mani 2200

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.