به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن خانه و خانواده / تالار خانه و خانواده / نکات قبل از ازدواج v / طلايي: سردارها هم بر خلاف تصور زن ذليلند!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طلايي: سردارها هم بر خلاف تصور زن ذليلند!

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 564
سپاس کرده: 4,019
سپاس شده: 3,477 در 1,466 موضوع

امتياز: -19,971.50

ارسال: #1
طلايي: سردارها هم بر خلاف تصور زن ذليلند!
همزماني سيصدوهفتادوهشتمين جلسه علني شوراي شهر تهران با روز زن، حال وهوايي زنانه به جلسه امروز بخشيد و برخي از اعضاي شورا، خاطرات و اظهاراتي باب اوضاع خودشان در ارتباط با همسران يا مادرانشان مطرح كردند.

به گزارش ايسنا، مرتضي طلايي، رييس كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي شهر تهران، در اين جلسه با ذكر چندين عبارت از انديشمندان و نويسندگان مشهور غربي كه حاوي نگاهي منفي نسبت به زنان بود، گفت: مفتخريم كه پيرو مكتبي هستيم كه تقوا را مبناي عزت انسان*ها قرار داده و افتخارم اين است كه در سخت*ترين روزهاي فعاليت در كسوت پليس مقيد بودم كه ظهر هر روز ناهار را در منزل و كنار همسرم صرف كنم.

وي با لحني شوخ گفت: سردارها هم بر خلاف تصور برخي زن*ذليلند.

حسن بيادي، نايب رييس شوراي شهر تهران، متني ادبي در وصف مادر و بخشي از ترانه فيلم «ميم مثل مادر» مرحوم رسول ملاقلي*پور را در جلسه قرائت كرد.

به گزارش ايسنا، معصومه ابتكار، رييس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران نيز در روند ارایه گزارش عملكرد مالي شهرداري مناطق 21 و 22 هيچ مداخله*اي نكرد و بخش عمده*اي از زمان اين جلسه را به خواندن كتابي مشغول بود.

همچنين مداخلات پياپي مسئولان شهرداري از جمله پورزرندي، معاون اداري و مالي شهرداري تهران، در حين ارایه گزارش حسابرسي مناطق 21 و 22 موجب اعتراض خسرو دانشجو، سخنگوي شوراي شهر تهران شد.

روند ارایه گزارش حسابرسي به نحوي پيش رفت كه در پایان جلسه، مسئولان اداري و مالي شهرداري منطقه 22 كه در جلسه حاضر بودند به نگاه منفي حسابرس رسمي شوراي شهر اعتراض كردند كه چمران نيز از شهرداري درخواست كرد كه مستندات خود را در قبال بندهايي كه به آن اعتراض دارند، در اختيار حسابرس قرار دهند تا به آن رسيدگي كند.
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۴:۱۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.