به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن خانه و خانواده / تالار خانه و خانواده / نکات قبل از ازدواج v / همسران جوان : بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی !

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همسران جوان : بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی !

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 564
سپاس کرده: 4,019
سپاس شده: 3,477 در 1,466 موضوع

امتياز: -19,971.50

ارسال: #1
new2 همسران جوان : بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی !
همسران جوان : بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی !

میل جنسی یکی از موضوعات بسیار پیچیده* است. یکی از دلایل این پیچیده* بودن مساله زمانی ـ زیستی میل جنسی است. شاید به این مساله توجه کرده باشید که برخی افراد صبح*ها میل جنسی بیشتری دارند در حالی که برخی افراد شب*ها گرایش بیشتری به برقراری رابطه پیدا می*کنند. در برخی افراد در زمستان میل جنسی کاهش می*یابد و در برخی دیگر برعکس…

دانشمندان تاکنون موفق به شناسایی بیوریتم*های مختلفی شده*اند که پاسخگوی نیازهای ماست و می*تواند به توانایی*های ما ریتم خاصی بدهد. میل جنسی نیز بدون شک از این محدوده خارج نیست. برخی سیکل*های درونی مربوط به سلول*ها یا ترشح هورمون*ها و برخی سیکل*های بیرونی مانند روز و شب و فصل*ها بر میزان و شدت میل جنسی تاثیر می*گذارند.
نعوظ صبحگاهی نشانه چیست؟برخی به اشتباه گمان می*کنند نعوظ صبحگاهی به معنی تمایل مرد به برقراری رابطه جنسی در ساعات اولیه روز است. در حالی که این تفکر اشتباه است. در واقع در آغاز روز، بین ساعت ۷ تا ۹ میزان دو هورمون تستوسترون و کورتیزول افزایش می*یابد. فعالیت همزمان این دو هورمون نشانه*ای واضح دارد که همان نعوظ است. این موضوع هیچ ارتباطی به تمایلات جنسی ندارد مگر اینکه فردی بخواهد از آن در این جهت استفاده کند.
۵ تا ۷ عصر بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی
ساعت ۵ تا ۷ عصر از نظر بیولوژیک بهترین زمان برای برقراری یک رابطه جنسی در مردان است زیرا انرژی در حداکثر است و تمامی حس*ها بیدارند. در زنان این موضوع ارتباط نزدیکی با سیکل ماهانه آنها دارد. میل جنسی در زنان دقیقا قبل از تخمک*گذاری بسیار بالاست. برای کسانی که می*خواهند این روز را محاسبه کنند باید گفت ۱۴ روز بعد از اولین روز قاعدگی روز تخمک*گذاری است و میل جنسی کمی قبل از آن بسیار افزایش می*یابد و مشخصه بارز آن ترشحات بیشتر است.
البته این موضوع از یک خانم تا خانم دیگر متفاوت است. برخی خانم*ها قبل از آغاز پریود یا حتی طی دوره میل جنسی بالایی دارند در حالی که برخی دیگر دچار نشانگان نزدیک ماه می*شوند و بعد از اتمام دوره پریود میل جنسی آنها افزایش می*یابد اما در مورد مردان زمان مشخصی در طول ماه برای افزایش یا کاهش میل جنسی وجود ندارد.
تقریبا می*توان گفت این میل همیشه در مردان بیدار است.تابستان میل جنسی بیدار است بر اساس آمار فروش کاندوم به نظر می*رسد میل جنسی در تابستان بیش از زمستان فعال است. در واقع نور شدید تابستان برخی ساختارهای دخیل در هورمون*های جنسی مانند هیپوتالاموس و هیپوفیز را فعال می*کند و سبب می*شود میزان انرژی و تمایل جنسی افزایش یابد. گرما نیز در این میان بی*تاثیر نیست. گرما سبب سبکی بیضه*ها شده و از نظر بصری میل جنسی را در مرد بالا می*برد.
مساله دیگر که سبب افزایش میل جنسی در تابستان می*شود وجود فرومون*های موجود در عرق است. شاید این ترکیبات به نظر خیلی مهم* نرسند و بر میل جنسی تاثیر مستقیم نگذارند ولی تاثیر مستقیمی بر احساسات و جذب دو جنس مخالف به هم دارند. نکته دیگر اینکه میزان ترشح تستوسترون در مردان در این فصل بالا می*رود و باعث تلاش بیشتر و گرایش بالاتر به سمت کار، ورزش و البته رابطه جنسی می*شود.
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۴:۴۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.