به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / سخنگوي کاخ سفيد بارديگرازپاسخگويي در باره پهپاد آمريکايي طفره رف

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سخنگوي کاخ سفيد بارديگرازپاسخگويي در باره پهپاد آمريکايي طفره رف

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.35

ارسال: #1
سخنگوي کاخ سفيد بارديگرازپاسخگويي در باره پهپاد آمريکايي طفره رف
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/09/23 00:32:02.00 سخنگوی کاخ سفید از دادن پاسخی روشن به سوالات خبرنگاران در خصوص آینده پهپاد آمریکایی که در اختیار ایران قرار دارد، طفره رفت. به گزارش شبکه ای پی تی ان در این کنفرانس خبری ،خبرنگاری درباره آینده پهپاد ساقط شده آمریکایی در ایران و پیشنهادهایی که دیک چنی، معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا در این خصوص داده بود، پرسید؛ جی کارنی در حالی که بخشی از سخنان خود را از روی یک نوشته می خواند گفت هر گامی که آمریکا در این خصوص بر می دارد، بازتاب دهنده دیدگاه جمعی تیم امنیت ملی ماست.

اینها مقامات اطلاعاتی و نظامی دولت آمریکا هستند که با امور مرتبط با مساله آشنا هستند.

من اطمینان ندارم که آقای چنی، چه مسائلی را در پیشنهادهای خود مطرح کرده است ولی اینها اقداماتی هستند که به صورت اجماع، از سوی همه اعضای تیم امنیت ملی مطرح شده اند. وی درباره نگرانی های موجود درباره احتمال دسترسی به اطلاعات پهپاد؛ خواه اطلاعات داخلی یا اطلاعات مربوط به فناوری ساخت آن گفت : من درباره مسائل اطلاعاتی صحبت نمی کنم ولی ما درباره توانمندی های خود اطمینان داریم.

وی در پاسخ به خبرنگاری که می گفت توانمندی های منحصر به فرد برای چه کاری باردیگرگفت: درباره اینکه ایران چه می خواهد انجام دهد یا ندهد باید بگویم درباره مسائل اطلاعاتی نظری نمی دهم ولی درباره توانمندی های خود اطمینان داریم. خبرنگاری دیگر پرسید آیا این توانمندی ها به این پهپاد مربوط می شود یا به روابط دولت آمریکا با ایران مرتبط می شود.

کارنی پاسخ داد اجازه بدهید بعدا به این مساله و نگرانی که ایران چه می تواند در این خصوص بکند یا نکند بپردازیم. خبرنگاری دیگر از کارنی پرسید احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران گفته است کسانی که می توانند کنترل این پهپاد را به دست گیرند، در تجزیه و تحلیل آن نیز توانمند خواهند بود.پس چرا آنان می توانند در خصوص مسائل اطلاعاتی صحبت کنند؟ کارنی گفت همانطور که گفتم من درباره مسائل اطلاعاتی اظهار نظر نمی کنم . خبرنگاری گفت ایا در همین صحبت های شما نیز نوعی نگرانی به چشم نمی خورد؟ کارنی بدون پاسخ به این سوال،گفت:کاری که ایران انجام می دهد نوعی تلاش برای منحرف کردن توجه ها ازنتایج فشارهایی است که امریکا وهم پیمانانش به این کشور می اورند.
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۲۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دولت ليبي از شوراي امنيت خواست دارايي هاي 2 بانک ليبيايي را آزاد کن hoseindavudi 0 203 پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۲۱:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  هيلاري کلينتون با هتمايان ژاپني و استراليايي خود در هاوايي hoseindavudi 0 135 جمعه ۲۰ آبا ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ عصر
  نويسنده امريکايي: ماجراجويي هاي نظامي امريکا در خارج پايان يابد hoseindavudi 0 162 چهار شنبه ۱۱ آبا ۱۳۹۰ ۲۱:۴۰ عصر
  نوري مالکي: خروج نيروهايي آمريکايي از عراق يک مناسبت تاريخي است hoseindavudi 0 165 شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۲۲:۳۶ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.