به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار بین الملل v / حمله صهيونيست هاي افراطي به پايگاه هاي ارتش اسرائيل در کرانه باخت

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله صهيونيست هاي افراطي به پايگاه هاي ارتش اسرائيل در کرانه باخت

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 14,223
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
حمله صهيونيست هاي افراطي به پايگاه هاي ارتش اسرائيل در کرانه باخت
تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/09/23 00:00:00.00 نخست وزیر کابینه و سخنگوی ارتش رژیم اشغالگر قدس حمله شهرک نشینان افراطی به یک پایگاه ارتش در کرانه باختری را محکوم کردند. به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر آویتار لیبوویتز گفت شب گذشته، حدود پنجاه آشوب طلب به صورتی خشونت بار به پایگاه های نظامی در جودآ، ساماریا، افریایم حمله ور شدند، به جاده میخ و لاستیک ریختند و به سوی نظامیان حاضر و فرماندهان آنان سنگ پراکنی کردند.

ارتش اسرائیل این مساله را بسیار جدی می گیرد و هم اکنون با سازمان های امنیتی در خصوص تحقیق درباره این مساله همکاری می کنیم. نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به این اقدام گفت هیچ جرمی به معنای عقیدتی وجود ندارد؛ جرم، جرم است و ما دولت و قوانین خاص خود را داریم و کسی نیز حق شکستن این قوانین را و حمله به نظامیان ارتش اسرائیل را ندارد.

کسی هم مجاز نیست به نیروهای پلیس اسرائیل صدمه بزند یا بخواهد وارد پایگاه های ارتش اسرائیل شود و این کار هیچ توجیه عقیدتی ندارد.

این پایگاه مردمسالاری ماست و بنیان قوانین و بقای ماست. روز سه شنبه، شماری از شهرک نشینان تندروی با حمله به یک پایگاه ارتش اسرائیل در کرانه باختری اشغالی، به غارت اموال این پایگاه پرداختند و با سنگ پراکنی، فرمانده و معاون این پایگاه را زخمی کردند. گفته می شود این حمله نشان از افزایش تنش ها بین ارتش و صهیونیست های افراطی است که از نظر آنان، کتاب مقدس به آنان اجازه زندگی در هر کجای کرانه باختری را داده است؛ جایی که فلسطینی ها می خواهند کشور آینده خود را در آنجا بنا کنند. حدود سیصد هزار اسرائیلی در کرانه باختری زندگی می کنند که دولت اسرائیل این مناطق را جودآ و ساماریا می خواند.

این سرزمین در هزار و نهصد و شصت و هفت به اشغال اسرائیل در آمد و اکنون دو و نیم میلیون فلسطینی در آن ساکن هستند. جهانیان شهرک سازی اسرائیل در این مناطق را غیر قانونی می دانند ولی اسرائیل توجهی به این اعتراض ها از خود نشان نمی دهد و هنوز بسیاری از پست های بازرسی و پایگاه های ارتش خود را از این مناطق جمع آوری نکرده است
پنج شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۹:۲۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.