به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / فیس بوک مادر و پسر ۱۷ ماهه را نجات داد !

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیس بوک مادر و پسر ۱۷ ماهه را نجات داد !

نویسنده پیام
*
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,429.12

ارسال: #1
فیس بوک مادر و پسر ۱۷ ماهه را نجات داد !

زن آمریکایی که به مدت پنج روز با پسرش در خانه حبس شده بودند، از طریق گذاشتن پیغام در فیس بوک، خود و پسر ۱۷ ماهه‌اش را نجات داد.

این زن که در کمد لباس پنهان شده بود با استفاده از لپ‌تاپ پیغامی در صفحه فیس بوک گذاشت و درخواست کمک کرد.

این پیغام که روی آن نوشته شده بود « اگر کسی ما را نجات ندهد تا صبح می‌میریم» باعث شد یکی از کاربران با پلیس تماس بگیرد و پلیس نیز پیگیر این موضوع شود.

پلیس پس از رفتن به خانه این زن با شوهر ۳۳ ساله او روبرو شد اما او در ابتدا به پلیس اجازه نداد تا داخل منزل شود.پلیس با دیدن مقاومت این مرد به صحت پیغام فیسبوک پی برد و داخل منزل شد.

این زن که به همراه پسرش داخل اتاق بود به پلیس گفت: همسرم اجازه خارج شدن از منزل را به من و پسرم نمی‌دهد و ما را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. هر وقت که به در ورودی نزدیک می‌شدم او من را کتک می‌زد.
پلیس این مرد را به جرم آدم‌ربایی، خشونت و کودک‌آزاری دستگیر کرد.
پلیس این مرد را پیش از این نیز به اتهام رفتارهای خشونت‌آمیز دستگیر کرده بود.
سه شنبه ۶ دي ۱۳۹۰ ۲۰:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از صحرا سپاسگزاری کرده اند. pretty chick, negin
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.