به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طنز

نویسنده پیام
*
اعتبار: 5
سپاس کرده: 5
سپاس شده: 165 در 63 موضوع

امتياز: 1,753.80

ارسال: #1
طنز
طنز و سرگرمی

مطالب خواندنی
رفتم در مغازه گفتم آقا نوشابه دارین؟ یاروگفت: مشکی دیگه ؟
تا گفتم :"پ..."
گفت : گمشو بیرون بی شعورِعوضی...! این چیه یادگرفتن ، خودشونومسخره کردن ...!
... گفتم : ای بابا میخواستم بگم پنیر هم میخوام ...!
کلی معذرت خواهی کرد و از خجالت من دراومد؛ بعدش گفت : پنیر بسته ای؟
گفتم : پ نه پ متری...!!!
.................................................. .................................................. ............................................

کتاب فیس بوک اول دبستان ۲۰۱۲

ای پیج تو بهترین سر آغاز.... بی لعنتی فیس بوک کی کنم باز..؟

ای پست تو مونس روانم.... جز لایک تو نیست در توانم...

... ...

هم پست های نانموده دانی.... هم کامنت نا نوشته خوانی...

از این انتظار رهاییم ده..... با لایک خود آشناییی ام ده...!!!!

.................................................. .................................................. ..............................................

قدیما برق رو روشن میذاشتیم میرفتیم مسافرت ، دزده فک کنه یکی خونه ست الان هرجوری حساب میکنیم برق ها رو خاموش بکنیم و دزد بزنه به صرفه تره!

................................................. .................................................. ..............................................

حرف عاشقانه یک چوپان به همسرش:

چشمان تو مانند پشکلی در سطل شیر است

.................................................. .................................................. .............................................

گاهى خوردن لگدى از پشت ، برداشتن گامى به جلو است

.................................................. .................................................. ............................................

از یه نی نی میپرسن عشق یعنی چی ؟ میگه عشخ یهنی بزالی کسی که دوس دالی از پفکت بخوله اما فقط توتا دونه ها ….

.................................................. .................................................. .............................................

مردها وقتی* یه زن بهشون میگه سردمه به سه دسته تقسیم میشن:

-اونایی که بغل می*کنن.

-اونایی که جاکتشونو میدن.

-احمق*هایی* که میگن: منم

.................................................. .................................................. ..............................................

پسرا هیچ وقت دنبال دوتا چیز نمیرن:

1- اتوبوس

2- دختر

چون 5 دیقه بعد یکی دیگه گیرشون میاد

................................................. .................................................. .............................................

بر اثر شوخی غضنفر 45 نفر کشته و زخمی شدند! این حادثه وقتی رخ داد که غضنفر چشمای راننده اتوبوس را گرفته و بهش میگه اگه گفتی من کیم؟

................................................. .................................................. ..............................................

اولی: هیچ فحشی بدتر از این نیست که یه پسر به ادم شماره ایرانسل بده

دومی: تو این اوضاع بی شوهری اگه کد پستی هم دادن باید بگیری !

.................................................. ..................................................
یه وقتایی ام که تو دستشویی ام و یکی به شدت منتظره که بیام بیرون, الکی طولش میدم!!!

آدم احساس قدرت می کنه, انگار تو اون لحظه زندگی اونی که بیرونه توی دستاته!!!

شیطان هرکاری کرد آدم سیب نخورد

رو کرد به حوا گفت : بخور واسه پوستت خوبه...!!!

دقت کردین ما ایرانیا

وقتی بچه هستیم میگن بچه است، نمیفهمه

وقتی نوجوان هستیم میگن نوجوانه، نمیفهمه

وقتی جوان هستیم میگن جوون و خامه، نمیفهمه

وقتی بزرگ میشیم میگن داره پیر میشه، نمیفهمه

... ... ... وقتی هم پیر هستیم میگن پیره، حالیش نیست، نمیفهمه

فقط وقتی میمیریم میان سر قبرمون و میگن

عجب انسان فهمیده ای بود

................................................ .................................................. ..............................................

فیلم عروسیم رو برعکس نگاه میکنم خیلی حال مید

زنم حلقه*ش رو در میاره و میره خونه باباش

فکرشو بکن!

از یه روانپزشک پرسیدم: شما چه طور متوجه می شید که یه فرد روانی به بستری شدن احتیاج داره؟ گفت: ما وان حمام را پر از آب می کنیم،

1- یه قاشق چایخوری

2- یه فنجان

3- یک سطل

جلوی روانی می گذاریم و ازش می خواهیم وان را خالی کند

...

من گفتم: آدم سالم سطل رو انتخاب می کنه، چون بزرگ تره.

.

.

.

.

روانپزشک گفت: نه! آدم سالم درپوش چاه وان رو بر می داره...

امضا كاربر
قول دادم به قلبم و خدا، دیگه دل ندم به عشق آدما

چهار شنبه ۷ دي ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از آرامش زندگیم سپاسگزاری کرده است. tina_200421
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.